Lithuanian

13 Priežasčių Kodėl 3 Sezonas

13 priežasčių kodėl 3 sezonas, Serialo įvykių centre – Clay Jensen. Jis bando atskleisti Hanos, savo klasės draugės ir simpatijos istoriją ir kodėl ji nusprendė pasitraukti iš gyvenimo. Originalus pavadinimas 13 priežasčių kodėl 3 sezonas. IMDb įvertinimas 7.6 255 277 balsai. Jis buvo išduotas 2019 m. rugpjūčio 23 d.

13 priežasčių kodėl 3 sezonas 2

Režisierius: Brian Yorkey. Vaidina: Caleb Pilkington, Dylanas Minnette, Christian Navarro, Alisha Boe, Brandon Flynn, Justin Prentice. Kokybė: WebDL. Serialo įvykių centre – Clay Jensen. Jis bando atskleisti Hanos, savo klasės draugės ir simpatijos istoriją ir kodėl ji nusprendė pasitraukti iš gyvenimo.

13 priežasčių, kodėl 3 sezone pagrindinis dėmesys skiriamas Clay Jensen. Jis bando atskleisti Hanos, savo klasės draugės ir simpatijos istoriją ir kodėl ji nusprendė pasitraukti iš gyvenimo. Serialas „13 priežasčių, kodėl 3“ sezonas įtraukiamas nuo pirmųjų minučių.

13 priežasčių kodėl 3 sezonas teljes film

Aprašymas: Clay Jensen yra serijos dėmesio centre. Jis bando atskleisti Hanos, savo klasės draugės ir simpatijos istoriją ir kodėl ji nusprendė pasitraukti iš gyvenimo. Metai: 2019 m.

13 priežasčių, kodėl 3 sezonas. (13 priežasčių, kodėl 3 sezonas) 2019 m. Šalis JAV. Trukmė: 1 val. IMDb: 8.0 iš 10. Kalba: lietuvių (Mägäjiškas, univolissis) Režisierius: Brian Yorkey. Vaidina: Dylanas Minette, Katherine Langford, Christian Navarro.

Read:Žodžiai Su Gimtadieniu
Previous post
Kaip Patikrinti Elektroninio Bilieto Likuti Internetu
Next post
Jis Tan Nu Lagdi Novel

Leave a Reply