Lithuanian

Alkoholio Pardavimo Laikas 2023

alkoholio pardavimo laikas 2023، Tolesniais Vyriausybės siūlomo Alkoholio kontrolės įstatymo pataisomis sukuriama liberalesnė alkoholinių gėrimų pardavimo suaugusiems asmenims nuo 18 metų tvarka: nuo 2023 m. Asmenys, sulaukę 18 metų, gali turėti ir vartoti bet kokio stiprumo alkoholinius gėrimus (Seimas.

alkoholio pardavimo laikas 2023 2

Alkoholio ir tabako kontrolė Narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) kontrolė IV narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašo medžiagų kontrolė

Vyriausybės siūlomos papildomos Alkoholio kontrolės įstatymo pataisos sukuria liberalesnę alkoholinių gėrimų pardavimo vyresniems nei 18 metų asmenims tvarką: siūloma, kad sausio 1 d. bet kokio stiprumo (Seimas.

alkoholio pardavimo laikas 2023 movie

Nuo sausio 1 dienos – nauja prekybos alkoholiniais gėrimais tvarka. Nuo sausio 1 dienos keičiasi prekybos alkoholiniais gėrimais tvarka. Alkoholiniai gėrimai parduodami asmenims nuo 20 metų, draudžiama bet kokia alkoholio reklama, sutrumpinamas alkoholinių gėrimų pardavimo laikas.

Mugėse ir mugėse buvo galima prekiauti natūralios fermentacijos alkoholiniais gėrimais, kurių tūrinė etilo alkoholio koncentracija neviršija 15 procentų. (šiuo metu – 7,5%, – 13%). Galerija / J. Stacevičius / LRT nuotr.

alkoholio pardavimo laikas 2023 3

Seime – siūlymai keisti prekybos alkoholiu tvarką: keisis pardavimo laikas ir amžius – dirba Delfi. SEMA Liberalų sąjūdžio frakcija įregistravo Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, kuriomis siūloma sumažinti amžių, nuo kurio galima vartoti alkoholį, ir suvienodinti prekybos laiką visomis savaitės dienomis.

Read:Lidl Darbo Laikas

Keičiasi prekybos valandos. Nuo Naujųjų metų alkoholiu parduotuvėse bus prekiaujama nuo pirmadienio iki šeštadienio 10:00-20:00, sekmadieniais 10:00-15:00. Apsilankius restorane, kavinėje ar kitoje viešojo maitinimo įstaigoje, bus galima įsigyti alkoholinių gėrimų buteliuose.

alkoholio pardavimo laikas 2023 6

Vyriausybės siūlomos papildomos Alkoholio kontrolės įstatymo pataisos sukuria liberalesnę alkoholinių gėrimų pardavimo vyresniems nei 18 metų asmenims tvarką: siūloma, kad sausio 1 d. bet kokio stiprumo (Seimas.

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas keliaujant iš vienos ES šalies į kitą Akcizą reikia mokėti toje šalyje, kurioje vartojamas alkoholis ir tabako gaminiai. Tačiau išimtys taikomos asmenims, keliaujantiems iš vienos ES šalies į kitą.

alkoholio pardavimo laikas 2023 4

Alkoholio kontrolės įstatymus prieš kelerius metus stipriai sugriežtino buvusi valstiečių valdžia – alkoholio vartojimo amžiaus riba padidinta iki 20 metų, prekyba sutrumpinta nuo 10 iki 20 val., sekmadieniais nuo 10 iki 15 val. reklama draudžiama.

Sutrumpėjo alkoholinių gėrimų pardavimo valandos, o nuo šiol nuo pirmadienio iki šeštadienio alkoholio bus galima įsigyti nuo 10 iki 20 val., sekmadieniais nuo 10 iki 15 val. Pardavėjai galės reikalauti asmens dokumentų iš visų asmenų, o įtarus, kad asmuo yra jaunesnis nei 25 metų, bus prašoma tai padaryti.

alkoholio pardavimo laikas 2023 7

Nuo šiandien alkoholio parduotuvėse bus galima įsigyti tik nuo 10 iki 20 val. Pirmadieniais-šeštadieniais, o sekmadieniais šis laikas dar trumpesnis – iki 15 val. Tačiau nors šiandien yra šventinė diena, pirkti galima iki 20:00, o ne 15:00, nes švenčių dienomis įstatymas to nenumato.

Read:Kas Laimejo Ne Viskas Iskaiciuota

Teisinis statusas: galioja. 17 straipsnis. Alkoholinių produktų pardavimo, pirkimo, laikymo ir gabenimo reikalavimai. 2015-05-21 Pagal įstatymą Nr. XII-1737 (nuo 2015-05-28) Įstatymu Nr.2012-06-21 XI-2103 (nuo 2012-01-09) 1. Lietuvos Respublikoje draudžiama parduoti:

alkoholio pardavimo laikas 2023 e

Alkoholio pramonės atstovai turėjo pastabų dėl pardavimo amžiaus. Lietuvos alaus sąjungos vadovas Saulius Galadauskas stebėjosi tokiu dramatišku situacijos paaštrėjimu ir atkreipė susirinkusiųjų dėmesį į tai, kad neketinama panaikinti „valstiečių“ valdžios nustatytų apribojimų – tikslas buvo tik kad būtų lengviau.

Pandemijos įkarštyje jie nusprendė pakeisti alkoholio pardavimo laiką: gyvenimas tęsiasi net be koronaviruso. Nuo kitos gegužės mėnesio siūloma liberalizuoti prekybą alkoholiu sekmadieniais. Tokią kontrolės įstatymo modifikaciją Seime užfiksavo Andrius Mazuronis ir Vytautas Gapšys. Parlamentarai siūlo atsisakyti „valstiečių.

Read:Kas Vyksta Kaune Liepos 6

alkoholio pardavimo laikas 2023 schedule

8) mažmeninės prekybos vietose, kurios nėra visiškai izoliuotos nuo gyvenamųjų pastatų ar kitų patalpų, nesusijusių su prekių pardavimo ar sandėliavimo organizavimu; 9) Sporto renginių metu. Šis draudimas netaikomas alkoholiniams gėrimams, kurių etilo alkoholio koncentracija ne didesnė kaip 7,5 procento; keista:

Tolesniais Vyriausybės siūlomo Alkoholio kontrolės įstatymo pataisomis sukuriama liberalesnė alkoholinių gėrimų pardavimo suaugusiems asmenims nuo 18 metų tvarka: nuo 2023 m. Asmenys, sulaukę 18 metų, gali turėti ir vartoti bet kokio stiprumo alkoholinius gėrimus (Seimas.

Previous post
Mega Senukai Darbo Laikas
Next post
Švaros Broliai Darbo Laikas

Leave a Reply