Lithuanian

Busca Tu Marca Indecopi

busca tu marca indecopi، Pateikite savo užklausą naudodami: Failo Nr., Sertifikato Nr., Turėtojai, Skundo pateikėjas, Skundo pateikėjas, Sankcionuoti ir suteikti prekių ženklai. Norėdami peržiūrėti paskelbtus prekės ženklus ir galimybę kasdien atsisiųsti sąrašą

busca tu marca indecopi letra

Jei reikia patikrinti, ar norimas registruoti prekės ženklas ar skiriamasis ženklas neturi panašių ar tapačių prekių ženklų ar anksčiau registruotų prekių ženklų, tai galite padaryti naudodami šį Rytų įrankį, kuris leidžia atlikti patikrinimus per jo savininką , denonsuotas, doktrina , pasmerktas, nubaustas arba.

Patikrinkite savo prekės ženklą. Naudokite simbolį, kad nustatytumėte, ar jūsų pasiūlymas nėra panašus arba identiškas bet kuriam prekės ženklui, jau registruotam arba pateiktam paraiškai. Peržiūrėkite mūsų rekomendacijų vadovą, kad jūsų pasiūlymui netaikomas draudimas registruotis. Jei radote identišką ar labai panašų pasiūlymą, pakeiskite pasiūlymą.

busca tu marca indecopi pelicula completa

Orientacijos centras. 224 7777 (Lima) 0-800-4-4040 (nemokami skambučiai iš regionų)

Paieška nemokama, tereikia įvesti šią nuorodą: https://enlinea.indecopi.gob.pe/buscatumarca ir pasirinkti parinktį „Paieška balsu“. Tada turite atlikti šiuos keturis veiksmus: Įveskite pavadinimą.

busca tu marca indecopi y

Jei planuojate savo naują įmonę ar įmonę pažymėti prekės ženklu, prieš Indecopi pirmiausia turite atlikti nemokamą paiešką balsu. Tai yra atskaitos taškas norint sužinoti, ar jūsų pasirinktas pavadinimas skamba taip pat, ar panašus į jau registruotą prekės ženklą arba registruotą pavadinimą. #kvailas

Read:Cup Darbo Laikas

Greitai ir lengvai identifikuokite produktus ir paslaugas, kad būtų galima teisingai pateikti prekių ženklų ir prekės pavadinimo registravimo paraiškas. Atminkite, kad norėdami užpildyti paraišką, turite nurodyti kategoriją, kuriai priklauso produktai ar paslaugos, kurias norite apsaugoti.

busca tu marca indecopi por

Jei reikia patikrinti, ar norimas registruoti prekės ženklas arba skiriamasis ženklas neturi panašių ar tapačių prekių ženklų ar anksčiau registruotų prekių ženklų, tai galite padaryti naudodami šį įrankį. Ši paieškos sistema leidžia ieškoti pagal savininką. #kvailas

Endcopy. integruota valdymo sistema; Dažnai užduodami klausimai Įstatymai Paveldėjimo apsaugos sistemos priežiūra; Paslaugos. jūsų tėvo internetinės paslaugos; Publikacijos ir ataskaitos. Skaitmeniniai leidiniai; Žinios . radijas laukai . IP Ką mes darome? reguliavimo sistema.

busca tu marca indecopi en

Jei planuojate savo naują įmonę ar įmonę pažymėti prekės ženklu, prieš Indecopi pirmiausia turite atlikti nemokamą paiešką balsu. Tai yra atspirties taškas, ar jūsų pasirinktas vardas skamba taip pat, ar panašus į jau registruotą, ar yra apdorojamas, aiškina Skiriamųjų ženklų direktoratas.

Čia rasite visus Indecopi sprendimus. + žiūrėti daugiau. . Raskite savo prekės ženklą ir sužinokite daugiau. Virtualios prekės ženklo konsultacijos + žr. daugiau. Peru paieškos sistema

busca tu marca indecopi que

Fondo skaičiavimais, „Indecopi Seeking Your Brand“ piliečiui leistų sutaupyti apie 1,6 mln. asmuo. Kitaip tariant, to tikimasi.

Read:Kaip Gyvena Nemencine

dabartinės Indecopi pretenzijos; ieškoti registruoto prekės ženklo ar paslaugos – rasti savo prekės ženklą; patento registracija Peru; failų stebėjimas „Indecopi“; prieiga prie prekės ženklo virtualios konsultacijų platformos; sankcionuotos įmonės; Standartai ir dokumentai Standartai ir dokumentai. Visos taisyklės ir

busca tu marca indecopi con

dabartinės Indecopi pretenzijos; ieškoti registruoto prekės ženklo ar paslaugos – rasti savo prekės ženklą; failų stebėjimas „Indecopi“; prieiga prie prekės ženklo virtualios konsultacijų platformos; patento registracija Peru; sankcionuotos įmonės; Standartai ir dokumentai Standartai ir dokumentai. Visos taisyklės ir

„Indecopi“ per savo Skiriamųjų ženklų direktoratą padarė prekės ženklo foninę paieškos programą „Indecopi randa jūsų prekės ženklą“ prieinamą visuomenei. Šis įrankis supaprastina procedūras ir pašalina foninės žetonų paieškų, kurios yra esminis registracijos proceso veiksmas, išlaidas.

Read:Aš Ir Jis Tikra Katastrofa

busca tu marca indecopi pdf

Indecopi Ekonomikos studijų departamentas (GEE) teigė, kad nemokamos skaitmeninės paslaugos „Elektroninis pramoninės nuosavybės žurnalas“ ir „Busca tu Marca“ leido Peru verslininkams sutaupyti S/55 392 476, kuriuos jie būtų skyrę kitiems tikslams, pavyzdžiui, atsiskaityti su tiekėjais. , išsaugodami savo darbuotojus arba pirkdami.

Indecopi Ekonomikos studijų departamentas (GEE) teigė, kad nemokamos skaitmeninės paslaugos „Elektroninis pramoninės nuosavybės žurnalas“ ir „Busca tu Marca“ leido Peru verslininkams sutaupyti S/55 392 476, kuriuos jie būtų skyrę kitiems tikslams, pavyzdžiui, atsiskaityti su tiekėjais. , išsaugodami savo darbuotojus arba pirkdami.

Previous post
A Través De Tu Mirada
Next post
Soy Tu Dueña

Leave a Reply