Lithuanian

Iki Darbo Laikas Liepos 6

iki darbo laikas liepos 6, Kaip parduotuvės dirbs liepos 6 d.? LIDL darbo laikas liepos 6 d. Maksimalus darbo laikas liepos 6 d. Darbo laikas iki liepos 6 d. RIMI darbo laikas liepos 6 d. Norvos diena. Senelio diena. palikimas per dieną. MOKYTOJO DIENA.

iki darbo laikas liepos 6 d

Artėja liepos 6-oji – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena ir valstybės himnas. Sužinokite, kaip dirbs didelės ir ne tokios didelės maisto prekių parduotuvės (Maxima, Lidl, Rimi, Norfa, Senukai, Ermitažas, Moki Veži, Depo ir kt.)

Todėl planuodami veikti dabartinę liepos 6 d. ir trumpindami parduotuvių darbo laiką, siekėme atsižvelgti ir į daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų turinčių darbuotojų interesus, kad jie daugiau laiko praleistų jų šeimoms ir artimiesiems.

iki darbo laikas per kaledas

Jūsų elektroninio pašto adresą, išsiųsime naujienlaiškius apie IKI parduotuvių tinklo naujienas, akcijas ir pasiūlymus. Siekdami, kad Jums pateikiama informacija būtų kuo aktualesnė ir būtų kuo patogiau ją skaityti, taip pat renkame ir analizuojame statistinius duomenis apie naujienlaiškių prenumeruojančių lankytojų naujienlaiškių skaitymo įpročius.

» Darbo laiko kalendorius 2022 m. | Portalas buhalteriams. Penktą savaitės Šeštą savaitės dieną Darbo dienos: 21:25: Darbo valandos: 167:165: Poilsio dienos

Read:Kiek Reikia Atidirbti Išeinant Iš Darbo
Previous post
Alkoholio Pardavimo Laikas Sventinemis Dienomis
Next post
Norfa Darbo Laikas Liepos 6

Leave a Reply