Lithuanian

Imperial Tai Pan

imperial tai pan، Pagrindinis meniu. Turėdamas daugiau nei 25 metų patirtį rytietiškos virtuvės gamyboje, o jo protėvių šaknis siekia originalią „Slow Boat“ šeimą, „Imperial Tai-Pan“ siūlo skanų gurmaniškų kinų, sušių ir japonų teppanyaki mišinį. Čia taip pat patiekiama skani wagyu jautiena, kuri laikoma viena geriausių pasaulyje.

cold steel imperial tai pan

Imperial Tai Pan. Imperial Tai-Pan, kurio protėvių šaknys siekia originalią Slow Boat šeimą, turi daugiau nei 25 metų patirtį rytietiškos virtuvės gamyboje. Restoranas, kuriame patiekiamas skanus gurmaniškų kinų, sušių ir japonų teppanyaki mišinys, yra Plaja de las Amerikas Safari centre, priešais Hard Rock Café. Kaip .

Tai Pan’s® užpakalis baigiasi smailėjančiu, pusiau įpjautu žiedu, kad padidintų net menkiausio smūgio poveikį. Nr.289.

imperial tai pan tenerife

Prisimena. Dalyvauja. 4 072 apžvalg. Avenida Las Americas, 38650 Playa de las Americas, Arona, Tenerifė, Ispanija +34 822 62 11 38 Tinklalapių sąrašas. Dabar uždaryta: žiūrėkite visą valandą.

Imperial Tai Pan, Arona, Kanarų salos, Ispanija. 6 072 „Patinka“ · 106 kalba apie tai · 20 557 čia lankėsi. Puikus autentiškas rytietiškas Tenerifės restoranas – jo senovinės šaknys yra susijusios su originaliu „Slow Bee“.

Previous post
Kur Bri Online
Next post
Mai Tai Recipe

Leave a Reply