Lithuanian

Informacija Apie Automobili

informacija apie automobili، Automobilio istorijos pradžia galima laikyti rato išradimą prieš kelis tūkstančius metų. Maždaug 6000 metų žmonės bandė sukurti transporto priemones, kurios galėtų judėti nenaudodamos žmogaus ar gyvūno raumenų jėgos.

regitra informacija apie automobili

išsami informacija apie automobilių grandiklius ir jų sunaikintus automobilius; informaciją apie Paslaugas ir jų teikiamas paslaugas; Visa informacija teikiama nemokamai. Skambinus iš visų tinklų, kaina tokia pati, kaip ir prisijungimo prie TEO tinklo kaina.

Kodėl verta naudoti „Automoli“? Kad nereikėtų pirkti apgadinto automobilio, pakanka įsigyti VIN ataskaitą. Nepalikite savo ir artimųjų saugumo valiai, o rinkitės sąmoningai. Tereikia paieškos lange įvesti VIN numerį ir sužinosite, ką slepia transporto priemonės istorija.

informacija apie automobili pagal sdk

Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nuostatos draudžia registruoti transporto priemones su vairu dešinėje, išskyrus šiuos atvejus, kai transporto priemonės: 1) buvo registruotos Lietuvoje iki 1993 m. gegužės 1 d.; 2) pripažintos istorinėmis transporto priemonėmis;

Jeigu planuojate įsigyti jau registruotą Lietuvoje automobilį, pasidomėkite, ar jam nėra apribojimų. Pavyzdžiui, jis nebuvo areštuotas ar įkeistas. Įvedę transporto priemonės valstybinį numerį ir (arba) valstybinį numerį / identifikavimo numerį (VIN), pamatysite išsamų jos aprašymą ir taikomus apribojimus:

Previous post
Darbo Valandų Skaičius 2023
Next post
Snieguolė Ir Septyni Nykštukai

Leave a Reply