Lithuanian

Iski Su Kesintisi

iski su kesintisi، prašau dėmesio! Kartkartėmis, pašalinus defektus, rezervuarai ir perdavimo linijos gali vėluoti pasiekti reikiamą slėgį, taip pat gali vėluoti dėl naudojimo intensyvumo. Norėdami gauti informacijos, pasirinkite regioną.

iski su kesintisi sorgulama

Galite rasti iski planuojamus vandens tiekimo nutraukimus, vandens sniego lavinas, iski vandens gedimų užklausos procesą iski gedimo naujienas, kurios jus liečia, šio puslapio apačioje ir viršuje, kuriame pateikiame Stambulo vandens tiekimo nutraukimo naujienas, pasirinkę savo srities informaciją. Paskutinė minutė Stambule 2023 m

Antradienį, liepos 4 d., daugelis piliečių pradėjo tirti vandens trūkumą İSKİ. Kada bus vanduo – temos, kurios iki šiol smalsiai ieškojo daugelis miestiečių.

iski su kesintileri

Vandentiekio nutraukimas pagrindinėse perdavimo linijose İstinye ir Yeniköy, kur bus atliekami renovacijos ir prijungimo darbai dalyse, kurios baigė savo ekonominį gyvenimą ir dažnai kenčia nuo gedimų; Sritys, į kurias negali patekti vandens. Bešiktas rajonas: Mecidiye, Ortakoy, Kurucısme, Arnavutkoy ir Bebek rajonai. Sariyer rajonas: Rumelihisarı.

Vandens kokybės ataskaitos. laboratorinės paslaugos ir. Vandens kokybės ataskaitos. Įmonės leidiniai. Įmonės leidiniai. ISKI įrenginiai. ISKI įrenginiai. Nuolatinės investicijos. Nuolatinės investicijos.

iski su kesintisi istanbul

Vandens tiekimo nutraukimas Europos ir Anatolijos pusėse buvo paskelbtas oficialioje İSKİ svetainėje. Šis vandens tiekimo nutraukimas taip pat atnaujinamas kas valandą, kai gedimas pašalinamas.

Read:M1 Tiesiogiai Video Transliacija

Savo puslapyje stebime planuojamus vandens tiekimo ir neplanuotus vandens tiekimo nutraukimus dėl vandens ir kanalizacijos darbų Stambule iki Avcilar. Išsaugokite mūsų puslapį kampe, kad galėtumėte sekti Avcılar, nes yra daug vandens gedimų.

elektrik kesintisi

Antradienį, liepos 4 d., daugelis piliečių pradėjo tirti vandens trūkumą İSKİ. Kada bus vanduo – temos, kurios iki šiol smalsiai ieškojo daugelis miestiečių.

Buvo nustatytos vietovės ir rajonai, kuriuose Stambule nutrūks vandens tiekimas. Stambulo vandens ir kanalizacijos administracijai (İSKİ) pranešus, buvo paskelbta vandens atvykimo į Stambulą data.

istanbul su ve kanalizasyon idaresi

Klausimas, kada baigsis vandens tiekimas, tiriamas İSKİ. Stambulo vandens ir kanalizacijos administracija (İSKİ) liepos 6 d. paskelbė, kuriose srityse Stambule susidurs su vandens trūkumu. Vandens pjūviai.

Read:Aš Tave Myliu

Vietovės, kuriose dėl gedimų ir techninės priežiūros Stambule nutrūko vandens tiekimas, buvo paskelbtos İSKİ vandens trūkumo pranešimais. Stambulo vandens ir kanalizacijos departamentas (İSKİ) Kas yra vanduo Stambule?

Previous post
Aski Su Kesintisi
Next post
Keliu Vėliavą Už Ukrainą Nato

Leave a Reply