Lithuanian

Kaip Prisijaukinti Slibina

kaip prisijaukinti slibina، Animaciniame filme „Kaip išmokyti drakoną“ buvo aprašyta: berniukas, vardu Hiccup, užaugo galingoje vikingų gentyje. Berniukas turi savo požiūrį į pasaulį, kuris nesutampa su šios medžiotojų, žiaurių žudikų ir herojų genties požiūriu.

kaip prisijaukinti slibina 3

Kaip išmokyti drakoną (2010 m.) Aprašymas: berniukas, vardu Žagsulys, auga galingoje vikingų gentyje. Berniukas turi savo požiūrį į pasaulį, kuris nesutampa su požiūriu į šią žiaurių ir didvyriškų drakonų medžiotojų ir žudikų gentį. Jei Žagsis būtų paprastas vaikas, niekas jo taip negailėtų – laikytų nevykėliu.

“Kaip prisijaukinti slibiną?” Tai vikingų amžiaus fantastinė istorija apie protingą berniuką Žagsį ir jo slibiną Pedandį bei jų nepaprastus nuotykius. Prisijunkite prie nuotykių ir pažiūrėkite, ar Hiccup gali rasti kelią, drakoną ir tapti didvyriu!

kaip prisijaukinti slibina 1 filmas

aprašymas. Žagsulys ir Bedanos susirenka papasakoti savo šeimoms apie nenutrūkstamą vikingų ir drakonų ryšį. Originalus pavadinimas How to Train Your Dragon Homecoming. Taip pat žinomas kaip Kaip išmokyti drakoną: grįžimas namo. IMDb reitingas 7,3 1 969 balsai. TMDb reitingas 8.2 483 balsai.

„How to Train Your Dragon 3“ yra skaudi gražios istorijos pabaiga, kuri atitinka savo pirmtakus, siūlanti daug veiksmo, spalvų ir puikių garsų. Tačiau greta išorinio grožio ir beveik be perstojo besivystančio veiksmo, šį kartą filmo kūrėjai siunčia griežtą, bet labai teisingą žinią apie tai, kad sunku jų atsisakyti.

Read:Iš Lėto Leidžiasi Saulė Žodžiai

kaip prisijaukinti slibina 2

aprašymas. Tikriems draugams netrukdo tai, kad vienas yra žmogus, o kitas – drakonas. Praėjo penkeri metai nuo tos dienos, kai jaunasis vikingas Žagsis ir drakonas Be dantų įtikino nuožmius vikingus, kad drakonai gali būti nuostabūs vikingų palydovai ir pagalbininkai.

Kaip išmokyti drakoną 3 (2019 m.) Aprašymas: kažkada įtikinęs vikingus, kad drakonai yra puikūs kompanionai, kurių negalima medžioti, žagsulys šiandien valdo Berko salą, kurioje vikingai taikiai sugyvena. Vieną dieną Bedantis, paskutinis žinomas Night Suit rūšies narys, sutinka Day Suit –.

kaip prisijaukinti slibina 2 filmux

Ar iš namų išėję draugai sugebės sustabdyti bjaurybę ir apsaugoti ją persekiojančius drakonus? Kaip dresuoti drakoną – filmai pagal britų autorės Cressida Cowell knygas vaikams. 2003 metais parašiusi pirmąją serijos knygą moteris savo gerbėjams iš viso padovanojo 12 kūrinių, kuriuose išryškėjo vikingai ir.

Pirmoji serijos „Kaip išmokyti drakoną“ istorija buvo išleista 2003 m. Po to sekė „Kaip kalbėti drakono kalba“, „Kaip sudaužyti drakono širdį“ ir kt. 2006 metais autorė „išvertė“ Bedanshi traktatą „Vikingas“, pagrindinį jos pasakojimų drakoną. net jei

kaip prisijaukinti slibina 1

Kaip dresuoti drakoną Kaip dresuoti drakoną (2010) 2010-03-30 10:19 Peržiūrų: 826 Spausdinti. Drakono negalima nužudyti. Jie turi būti sutramdyti. Berniukas vardu Hiccup (įgarsino Jay Baruchel) užaugo galingoje vikingų gentyje. Berniukas turi savo pasaulėžiūrą, kuri nesutampa su vyraujančia.

Read:Sasiauris Tarp Tasmanijos Ir Australijos

Kaip išmokyti drakoną 2 (2014) Aprašymas: Tikri draugai neprieštarauja, kad vienas yra žmogus, o kitas – drakonas. Praėjo penkeri metai, kai jaunasis vikingas Žagsis ir drakonas Bedantis įtikino nuožmią vikingų tautą, kad drakonai gali būti nuostabūs vikingų palydovai ir pagalbininkai.

kaip prisijaukinti slibina 4

Pagrindiniai filmo „Kaip išmokyti drakoną“ aktoriai. Jay Baruchel 41 Gerard Butler 53 metai Craig Ferguson 61 America Ferrera 39 m. Jono kalnas 39 val. Christopher Mintz Place 34 TJ Miller. Kristen Wiig yra 49 metai

Kvaišų saloje išvysite gražiausios metų šventės laukiančius Bedantius, Raugulį, Žuveles, Minkštą Riešutą ir kitus mielus personažus. Kaip prisijaukinti slibiną. Žiūrėkite Snoggletog Magazine internete nemokamai. Pasidalink su draugais!

kaip prisijaukinti slibina 4 filmas lietuviskai

Kaip prisijaukinti slibiną. Atgal, Mediateka, LRT

Read:As Ir Jis Tikra Katastrofa

Kaip išmokyti drakoną 2 apžvalga: techninė pusė nusipelno visų pagyrų. Nuotrauka: autoriaus nuotrauka. Nuotykių „Lila ir Stitch“ kūrėjas, režisierius ir scenaristas Deanas DeBloisas, 2010-aisiais pristatęs įspūdingą visos šeimos reginį „Drakonas“, už kurį buvo nominuotas dviem „Oskarams“, po ketverių metų.

kaip prisijaukinti slibina 1 dalis nemokamai

Kaip išmokyti drakoną 2 (2014) Aprašymas: Tikri draugai neprieštarauja, kad vienas yra žmogus, o kitas – drakonas. Praėjo penkeri metai, kai jaunasis vikingas Žagsis ir drakonas Bedantis įtikino nuožmią vikingų tautą, kad drakonai gali būti nuostabūs vikingų palydovai ir pagalbininkai.

DVDRip. Aktuarai: Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera, Christopher. Žagsulys ir Toothless susijungia, kad primintų apie neatskiriamus vikingų ir drakonų santykius. Žiūrėti online nemokamai.

Previous post
Tali Kur Pramuka
Next post
Kaip Suzinoti Savo Kraujo Grupe

Leave a Reply