Lithuanian

Kas Laimejo Ne Viskas Iskaiciuota

kas laimejo ne viskas iskaiciuota, Paaiškėjo, kas laimėjo projektą „(Ne) Viskas įskaičiuota“ (2023) | Tv3 atkūrimas.

kas laimejo ne viskas iskaiciuota 2 sezonas

„(Ne) VISKAS ĮSKAIČIUOTA“: pirmasis naujoko kontaktas su realybės šou „(Ne) VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviais iš tikrųjų kai kuriems dalyviams baigėsi. Šį kartą žiūrovai ir projekto dalyviai išrinko du žmones, kurie turėjo išvykti ir atsisveikinti su saulėtais Ispanijos pietais.

Paaiškėjo, kas tapo realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“ nugalėtoju. Liaudies televizijos antena Lrytas.lt. Visą mėnesį trukęs projektas „(Ne) Viskas įskaičiuota“ džiugino TV3 ir Go3 žiūrovus – žmones, besimėgaujančius kaitria Tenerifės saule ir gyvenimu prabangioje viloje, nuo tada baigėsi.

kas laimejo ne viskas iskaiciuota live

TV3 ir Go3 realybės šou „(NE) VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ pradeda skaičiuoti paskutines dienas. Prieš pat finišą realybės šou paliko trys dalyviai – Korneliga, Karolina ir Matas. Projektą palikęs Matas šią naujieną išgyveno itin skaudžiai – ne tik nesulaikė ašarų, neslėpė sielvarto, bet ir apkaltino dalyvius akistata.

Tiesa, yra vienas „bet“ – apie vilą dalyviai dar ne viską žino. Tie, kuriuos galima vadinti realybės šou ekspertais, tampa projekto vedėjais, o 10 atrinktų žmonių nuolat bendraus diena iš dienos. Tai pora scenoje ir gyvenime, Aegis ir Gabija.

Read:Zalgirio Rungtynes Tiesiogiai Siandien

kas laimejo ne viskas iskaiciuota tiesiogiai

Karščiausia vasaros laida per TV3 ir Go3 – nuotykių realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“, kuriame 4 savaites iš eilės stebėsime 10 projekto dalyvių gyvenimus.

Mėnesį trukęs realybės šou „(Neįtraukta)“, džiuginęs nuotraukomis iš karštosios Ispanijos ir savo dalyviams bei žiūrovams padovanojęs daug įvairių nuostabių emocijų, ketvirtadienį atėjo į finišą. Tiesioginės transliacijos metu žiūrovai išrinko antrojo sezono nugalėtoją.

ne viskas iskaiciuota tv3

Didžiausia TV3 ir Go3 vasaros naujiena – realybės šou (ne) viskas įskaičiuota – prasideda jau šiandien! Dešimt išrinktųjų šiandien atsisveikins su visuomene iš prabangios vilos Tenerifėje, kur mėgausis nesibaigiančiais vakarėliais, susiras naujų draugų ir tikisi patirti geriausią savo gyvenimo vasarą.

TV3 ir Go3 realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“ viloje pradėjo paskutinę ir svarbiausią savaitę. Antradienį paaiškės visi šių metų projekto finalininkai, o ketvirtadienį vienintelį nugalėtoją išrinks visuomenė.

kas laimejo ne viskas iskaiciuota tv3

Tik jūs nuspręsite, kas taps realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“ antrojo sezono nugalėtoju! Paskutinis balsavimo turas sustoja ketvirtadienį, tiesioginės transliacijos metu. Galutiniame balsavimo etape už vieną ar kelis dalyvius per dieną galima atiduoti daugiau nei 5 balsus.

Read:Tarpmiestiniai Autobusų Tvarkaraščiai Iš Klaipėdos

Paaiškėjo, kas tapo realybės šou „(NE)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviais: tarp jų – ir žinomi veidai Lrytas.lt Žmonės TV antena TV3 ir didžiausia Go3 vasaros naujiena, realybės šou „() ĮSKAIČIUOTA“ prasideda jau šiandien! Dešimt išrinktųjų šiandien publiką priims iš prabangios vilos Tenerifėje, kur mėgausis nesibaigiančiais vakarėliais.

Previous post
Moterys Meluoja Geriau Robertelis Online
Next post
Kada Registruotis Darbo Birzoje Netekus Darbo

Leave a Reply