Lithuanian

Kur Korumalı Mevduat Hesaplama

kur korumalı mevduat hesaplama، Su valiuta apsaugota TL terminuoto indėlio sąskaita; Pasibaigus išpirkimo terminui, valiutų kurso skirtumui apskaičiuota suma, nuo kurios prasideda ir baigiasi terminas, lyginama su indėliui taikoma TL palūkanų suma. Jei valiutos kursas didėja, vartotojas uždirba daugiau pajamų nei padidėjęs valiutos kursas.

kur korumalı mevduat hesaplama 7

Valiuta apsaugota TL terminuoto indėlio sąskaita apsaugo jūsų Turkijos liros santaupas nuo valiutos kurso pokyčių. Puslapio turinys Apsaugota valiuta TL terminuoto indėlio sąskaita suteikia pajamas pagal sąskaitos atidarymo metu rodomą palūkanų normą ir apsaugo jūsų santaupas nuo galimų judėjimų per visą laikotarpį.

Kas yra TL valiutos apsidraudimo indėlio sąskaita? TL valiuta apsaugota terminuoto indėlio sąskaita yra konkurencingas išankstinis produktas, kuris siūlo užsienio valiutos apsaugą tuo atveju, jei JAV dolerio, euro ir GBP kursai Turkijos lira padidintų daugiau nei palūkanų norma suėjus terminui. Kaip atidaryti TL valiuta apsaugotą terminuoto indėlio sąskaitą Yapı Kredi?

kur korumalı mevduat hesaplama 9

Kas yra valiuta apsaugota indėlio sąskaita? Tai yra sąskaitos, atidarytos siekiant apsaugoti jūsų investicijų Turkijos liromis vertę terminuotojo indėlio sąskaitose nuo užsienio valiutų. Valiuta apsaugotas terminuotųjų indėlių sąskaitas galima atidaryti atidarant jums siūlomas palūkanas.

Turėdami valiuta apsaugotą TL terminuoto indėlio sąskaitą, galite ir toliau gauti palūkanas už TL indėlius, tuo pačiu apsaugodami savo TL santaupas nuo valiutų kursų pokyčių. Šiame produkte termino pabaigoje lyginamas valiutos kurso padidėjimas ir jūsų TL indėlio siūlomas palūkanų normos padidėjimas.

Read:Rimi Darbo Laikas Liepos 6

kur korumalı mevduat hesaplama 6

Naudodami nuo valiutos apsaugotą TL indėlių skaičiuoklės įrankį galite apskaičiuoti grąžos sumą, kurią gausite termino pabaigoje į užsienio valiuta indeksuotą Turkijos liros indėlio sąskaitą.

Turėdami valiuta apsaugotą TL terminuoto indėlio sąskaitą, už visą laikotarpį uždirbsite palūkanas už santaupas. Jei termino pabaigoje indėlio palūkanų pajamingumas yra mažesnis už sumą, apskaičiuotą nuo valiutos kurso skirtumo, skirtumas bus įskaitytas į jūsų sąskaitą.

kur korumalı mevduat hesaplama 13

Valiutos apdraustųjų indėlių skaičiuoklė. Puslapyje esančiu įrankiu internetu galite apskaičiuoti savo valiuta apsaugotos TL terminuoto indėlio sąskaitos termino pabaigos sąskaitos likutį. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, skaičiavimo procesas, kurio metu jis bus paleistas automatiškai, remiantis dienos, mėnesio ar metų palūkanų skaičiavimo formule.

Kaip galiu apskaičiuoti FX Protected TL terminuoto indėlio sąskaitos, konvertuotos iš užsienio valiutos, grąžą? Pasibaigus mokėjimo terminui, bus skaičiuojama sąskaitos atidarymo metu žadėta palūkanų norma ir skaičiuojamas pokytis tarp sąskaitos pradžios ir mokėjimo termino.

kur korumalı mevduat hesaplama 8

Atsidaryti valiuta apsaugotą TL terminuoto indėlio sąskaitą galite visomis darbo dienomis nuo 11:00 iki 17:00. apskaičiuojant valiutos kursą; Bus naudojamas USD/EUR/GBP pirkimo kursas, kurį Tuniso centrinis bankas paskelbė kiekvieną dieną 11:00 val. – Jei galiojimo terminas yra mažesnis nei pradinė kaina.

Read:Ermitazas Darbo Laikas

Valiuta apsaugotoje indėlio sąskaitoje taip pat apsaugote savo indėlį nuo valiutos kurso pokyčių. Naudojant valiutos apsaugą, jei valiutos kursas sąskaitos uždarymo dieną yra didesnis nei valiutos kursas sąskaitos atidarymo dieną, jums bus sumokėtas skirtumas. Tokiu būdu galite sutaupyti savo santaupas naudodami ON aukščiausios kokybės palūkanas.

kur korumalı mevduat hesaplama e

Atsidaryti valiuta apsaugotą TL terminuotojo indėlio sąskaitą galite susisiekę su konsultantu, esančiu ING Mobil „My Pocket“ arba kreipdamiesi į artimiausią ING skyrių. Valiuta apsaugota terminuoto indėlio sąskaita pas konsultantą Mano kišenėje dirba nuo 08:00 iki 20:00, o uždarymo laikas yra nuo 11:00 iki 16:00.

Turėdami valiuta apsaugotą TL terminuoto indėlio sąskaitą, galite panaudoti savo santaupas TL indėliuose už patrauklią palūkanų normą, tuo pačiu apsaugodami jas nuo užsienio valiutų kursų pokyčių. Atidarius sąskaitą, ji indeksuojama viena iš JAV doleriais, eurais arba sterlingų svarais valiutų pagal kliento pageidavimą.

kur korumalı mevduat hesaplama ke

Turkijoje gyvenantys „realūs ir juridiniai asmenys“ gali pasinaudoti valiuta apsaugota TL terminuoto indėlio sąskaita. Galite atidaryti valiuta apsaugotą TL nepertraukiamo indėlio sąskaitą su savo TL likučiu savo sąskaitoje ir vienu iš jūsų pasirinktų USD, EUR arba GBP indekso kursų, kurių terminai yra 3, 6, 9, 12 mėnesių.

Tuo atveju, jei valiutos kurso pokytis yra didesnis nei palūkanų suma, jūsų sąskaita bus atnaujinta, kad atitiktų atitinkamą indekso kursą mokėjimo dieną; Maksimalaus sąskaitos atidarymo limito nėra. FX pervestą TL sąskaitą galima atidaryti nuo 10:00 iki 16:30 val.

Read:Ką Pamatyti Klaipėdoje

kur korumalı mevduat hesaplama na

Trumpai tariant, Apsaugotų valiutų indėlių reglamento (KKM) tikslas apibrėžiamas kaip „parama, teikiama dalyvio fondo turėtojams tuo atveju, jei vietinių realių ir juridinių asmenų užsienio valiutos indėlių sąskaitos ir dalyvavimo lėšos užsienio valiutomis yra suvaržytos. konvertuoti į Turkijos lirų terminuotųjų ir dalyvavimo indėlių sąskaitas“.

kredito sąskaitos kreditai. TL terminuotieji indėliai, apsaugoti valiuta Valiutos keitimas TL terminuotieji indėliai Aukso pervedimas TL terminuotieji indėliai YUVAM sąskaita.

Previous post
Kur Korumalı Mevduat
Next post
Tabel Angsuran Kur Bri 2023

Leave a Reply