Lithuanian

Kur Korumalı Mevduat

kur korumalı mevduat، Valiuta apsaugota TL terminuoto indėlio sąskaita apsaugo jūsų Turkijos liros santaupas nuo valiutos kurso pokyčių. Apsaugota valiuta TL terminuoto indėlio sąskaita suteikia pajamas su palūkanomis, kurios buvo nurodytos sąskaitos atidarymo metu, ir apsaugo jūsų santaupas nuo galimų valiutų kursų svyravimų per visą laikotarpį.

kur korumalı mevduat hesaplama

Su valiuta apsaugota TL terminuoto indėlio sąskaita; Pasibaigus išpirkimo terminui, valiutų kurso skirtumui apskaičiuota suma, nuo kurios prasideda ir baigiasi terminas, lyginama su indėliui taikoma TL palūkanų suma. Jei valiutos kursas didėja, vartotojas uždirba daugiau pajamų nei padidėjęs valiutos kursas.

Kas yra TL valiutos apsidraudimo indėlio sąskaita? TL valiuta apsaugota terminuoto indėlio sąskaita yra konkurencingas išankstinis produktas, kuris siūlo užsienio valiutos apsaugą tuo atveju, jei JAV dolerio, euro ir GBP kursai Turkijos lira padidintų daugiau nei palūkanų norma suėjus terminui. Kaip atidaryti TL indėlio sąskaitą Yapi Credit?

kur korumalı mevduat hesabı nedir

Jūs galite indeksuoti savo sąskaitą USD, EUR (eurais) ir GBP (Didžiosios Britanijos svarais sterlingų) užsienio valiuta naudodamiesi valiuta apsaugotos indėlio sąskaitos tiems, kurie nori panaudoti savo santaupas kaip indėlius liromis; Galite padidinti savo santaupas ir apsaugoti jas nuo valiutų svyravimų pasirinktu laikotarpiu. .

Valiuta apsaugotą indėlio sąskaitą vieną ar kelis kartus gali atidaryti realūs Turkijoje gyvenantys asmenys. Minimali palūkanų norma bus CBRT politikos norma. Minimali suma atsidaryti sąskaitą yra 10 000 TL.

Read:Lidl Darbo Laikas Liepos 6

kur korumalı mevduat faizi

Valiuta apsaugota indėlio sąskaita – tai užsienio valiuta indeksuotas indėlio produktas, užtikrinantis, kad investuotojai susidomės Turkijos lira ir nepraleis galimo valiutos kurso padidėjimo.

„Valstybės žiniose“ paskelbus Prezidentės dekretą, indėlių užsienio valiuta sąskaitoms taikomas išskaičiuojamojo mokesčio tarifas padidintas iki 25 proc. Išskaitymas taikomas valiutos rizikos draudimo indėlio (KKM) sąskaitoms.

iş bankası kur korumalı mevduat

„Valstybės žiniose“ paskelbus Prezidentės dekretą, indėlių užsienio valiuta sąskaitoms taikomas išskaičiuojamojo mokesčio tarifas padidintas iki 25 proc. Išskaitymas taikomas valiutos rizikos draudimo indėlio (KKM) sąskaitoms.

Read:Caffeine Darbo Laikas

Trumpai tariant, Apsaugotų valiutų indėlių reglamento (KKM) tikslas apibrėžiamas kaip „parama, teikiama dalyvio fondo turėtojams tuo atveju, jei vietinių realių ir juridinių asmenų užsienio valiutos indėlių sąskaitos ir dalyvavimo lėšos užsienio valiutomis yra suvaržytos. konvertuoti į Turkijos lirų terminuotųjų ir dalyvavimo indėlių sąskaitas“.

Previous post
Kur Korumalı Hesaplama
Next post
Kur Korumalı Mevduat Hesaplama

Leave a Reply