Lithuanian

Lietuvos Himnas Žodžiai

lietuvos himnas žodžiai، Egidijus Ališauskas) ir Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ (vadovas Robertas Katinskas) Lietuvos himnas – Vinkaus Kuderkos „Tautiška giesmė“, pirmą kartą publikuota 1898 m. Rugsėjo 15 d. 6-ajame „Varpo“ numeryje. Šis patriotinis eilėraštis 1919 metais tapo Lietuvos himnu.

lietuvos himnas zodziai

Tegul jūsų vaikai eina dorybės keliais patys ir dirba jūsų ir žmonių labui. Tegul saulė Lietuvoje vėsina tamsą, o šviesa ir tiesa lydi mūsų žingsnius. Tegul meilė Lietuvai dega mūsų širdyse jos vardu Autorius: John Cena 1989 m.

Lietuvos himnas giedamas arba grojamas: Lietuvos Respublikos Seimo sesijų pradžioje ir pabaigoje; oficialių Lietuvos Respublikos Seimo sesijų pradžioje arba pabaigoje; oficialių susirinkimų ir pasitarimų, skirtų Lietuvos Respublikos šventėms ir atminimo dienoms, pradžioje arba pabaigoje;

lietuvos himnas lyrics

Tautiška giesmė. Anglų kalba: Nacionalinė giesmė. Lietuvos himnas. Buvęs Lietuvos TSR krašto himnas. Taip pat žinomas kaip. Lietuva, Tėvyne mūsų (angl. Lithuania, Our Homeland) (angl. Hymn of Lithuania) Dainų tekstai. Fincas Coderca, 1898 m. lapkričio 13 d.

Lietuvos himno, kaip ir valstybės vėliavos, idėja kilo dėl nepalankių politinių aplinkybių užsienyje. Iš pradžių keli kūriniai buvo naudojami kaip nacionaliniai himnai.

lietuvos himnas tekstas

„Tautiška giesmė“ (tariama [ˈtɐʊtʲɪʃkɐ ɡʲɪɛsʲˈmʲeː]; pažodžiui „tautiška giesmė“) yra Lietuvos himnas, dar žinomas pradiniais žodžiais „Lietuva, Tėvyne mūsų“ (oficialus žodžių vertimas „mūsų namai“ , pažodžiui: “Lietuva, tėvyne”) Na “) , ir tai.

Read:Atstumai Tarp Lietuvos Miestų

Valstybės himnas Lietuva (tautiška giesmė) Lietuva – mūsų tėvynė Tu didvyrių žemė, tavo vaikai semiasi stiprybės iš praeities, tegu tavo vaikai eina D. takais.

Previous post
Tautiška Giesmė Žodžiai
Next post
Žodžiai Su Gimtadieniu

Leave a Reply