Lithuanian

Lrt Tiesiogiai Internetu

lrt tiesiogiai internetu، Valstybinių apdovanojimų ceremonija. Tiesioginė transliacija iš LR Prezidentūros. (su vertimu į gestų kalbą). 11:20.

lrt tiesiogiai internetu nemokamai

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija. Naujienos, įrašai ir laidos. – LRT. Žinios. epinis. žiniasklaidos biblioteka. radiacija. kultūra. Laisvalaikis.

Žiūrėti lrt iptv nemokamai. LRT programą rasite žemiau esančioje skiltyje Transliacija. Lietuvos televizija tiesiogiai. Visas LRT laidas ir tiesiogines transliacijas galima pasiekti per jų mediateką: http://lrt.lt/mediateka.

lrt plius tiesiogiai

Tiesus diskusija be formalumų: „Kas vis dėlto yra NATO? LRT.LT – Tiesiogiai.

LRT TELEVIZIJA internetu nemokamai. LRT televizija yra valstybinė Lietuvos televizija, kuri stengiasi atspindėti visų visuomenės sluoksnių interesus. LRT transliuoja informacines, edukacines, kultūrines ir pramogines laidas Lietuvos žiūrovams, taip pat laidas ir religines laidas tautinėms mažumoms.

lrt tiesiogiai

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) yra moderniausia ir patikimiausia visuomeninio transliavimo stotis Baltijos šalyse. https://www.lrt.lt/

️ Radijo stotis “LRT Radijas” tiesiogiai internetu, klausykite nemokamai. Radijas „Lietuvos radijo statys“ mieste. Norint klausytis „LRT Radijo“ radijo stoties registracija nebūtina.

Previous post
Radijas Lietus Tiesiogiai
Next post
Kas Vyksta Kaune Liepos 6

Leave a Reply