Lithuanian

Mai Tai Rezept

mai tai rezept، Liquor.com/Tim Nosog. Mai Tai yra vienas populiariausių Tiki gėrimų pasaulyje. Sudarytas iš romo, apelsinų kiurasao, šviežių laimo sulčių ir orgeat (švelnus migdolų sirupas), jis jau dešimtmečius karaliauja tarp kokteilių mėgėjų ir kokteilių mėgėjų. Jai netgi patiko žvaigždės vaidmuo Elvio filme „Mėlynieji Havajai“.

mai tai rezept recipe

Mai Tai – Pietų jūrų klasika. Šis klasikinis apelsinų ir ananasų sulčių kokteilis įkvėps jus su šlakeliu romo, grenadino ir laimo. Nesvarbu, ar tai vakarėlis, mergaičių vakaras ar kepsninė – gegužė visada tinkamas metas!

Sumaišykite romą, laimo sultis, curacao, orchidėjas, paprastą sirupą ir pusę konservuoto laimo kokteilių purtyklėje. Užpildykite purtyklę ledu, uždenkite ir stipriai purtykite, kol lauke atvės.

mai tai recipe

Žemiau pateikiami 5 žingsniai, kaip pagaminti skanų Havajuose patvirtintą tropinį Mai Tai. 1. Sukurkite jį. Norėdami sukurti savo Mai Tai, jums reikės pagrindinių ingredientų: citrusinių vaisių sulčių (pvz., citrinų, apelsinų ar ananasų), orgeat sirupo, apelsinų Curacao likerio ir tamsaus romo (plaukiojančiam).

Klasikinis romo kokteilis iš saulėtosios Kalifornijos yra Mai Tai – receptas visiems, kurie mėgsta rudąjį romą. Foto GuteKueche.at įvertinimas: Ø 4,5 (11 820 balsų)

mai tai rezept menu

Mai Tai. Štai kaip pasigaminti originalų Mai Tai receptą! Sumaišykite šio sudėtingo ir vaisinio atogrąžų romo ingredientus. Mai Tai gali atrodyti kaip paprastas vaisinis kurorto gėrimas, bet tai ne kas kita! Ne, šis gėrimas yra klasikinis 1940-ųjų kokteilis, kurį (kosulys) sugadino sacharino tipo saldainiai.

Read:Nuo Kiek Metu Galima Vairuoti Motoroleri

Išspauskite citriną ir supilkite sultis į purtyklę su 5 ledo kubeliais. Supilkite rudojo romo sirupą, migdolus, cukrų, ananasų sultis, apelsinų likerį ir gerai suplakite. Gėrimas pilamas į aukštą geriamąją taurę ant šviežiai spaustų ledo kubelių ir patiekiamas su šiaudeliu. Garnyrui tinka apelsino griežinėlis ir kokteilinė vyšnia.

mai tai cocktail

1 uncija (2 šaukštai) organų sirupo. 1 uncija (1 valgomasis šaukštas) tamsaus romo. Garnyrui: šviežios mėtos, vyšnių kokteilis, ananaso griežinėlis, citrinos skiltelės. kepimo režimas. Į kokteilių plaktuvą supilkite brandintą romą, apelsinų likerį, laimo sultis ir orgeat sirupą. Įdėkite ledo ir purtykite, kol atvės. Perkoškite gėrimą į stiklinę, užpildytą ledu.

1 oz.. šviežių citrinų sulčių. 1 oz.. šviesus romas. 3/4 uncijos. sauso apelsino Curaçao, Cointreau arba Triple Sec. 3/4 uncijos .. orgeat sirupo. 1/2 uncijos tamsaus romo. švieži mėtų lapai, citrinos ratas arba pleištas ir a.

mai tai rezept restaurant

directione. Į kokteilių plaktuvą pripildykite ledo kubelių. Įpilkite ananasų sulčių, apelsinų sulčių, prieskonių romo, kokoso romo ir grenadino. Stipriai suplakite ir nukoškite į stiklinę, pilną ledo. Turėkite užkandžių virtuvėje.

Kadangi Trader Vic dešimtmečius nenorėjo paskelbti tikslaus Mai Tai recepto, jis tapo žinomas tik 1972 m. Visai gali būti, kad šio gėrimo receptų netvarka kilo iš to laiko: visi žinojo pavadinimą, o niekas nežinojo. kas jame buvo.

Read:Orai Kaune Rytoj Kas Valanda

trader vic’s mai tai

Tobulą Mai Tai galite atpažinti pagal sudėtingą aromatų žaismą tarp aštrių natų, tokių kaip vanilė, migdolai, karamelė ir citrinų sultys. Romo poskonis turi aiškiai išsiskirti ir atpažinti didelį alkoholio kiekį, bet nepalikti deginimo pojūčio burnoje. originalūs ingredientai.

„Mai Tai“ sukūrė Viktoras Bergeronas, geriau žinomas kaip „Trader Vic“, 1944 m. San Franciske. Originaliame recepte buvo naudojamas 17 metų Wray & Nephew Jamaikos romas.

mai tai rezept la

Klasikinis saldžiarūgštis romo kokteilis. Kaip ir daugumą kokteilių receptų ir aukštų gėrimų, Mai Tai lengva sumaišyti. Sudedamosios dalys suplakamos su ledukais kokteilių plaktuvėje, supilamos į stiklinę ir klasikiniu būdu papuošiamos mėtos šakele. Originali Vicor versija.

žingsniai. Supilkite Jamaikos tamsųjį romą, Clement romą, apelsinų Curacao, laimo sultis, orchidėjas ir paprastą sirupą į purtyklę su 2 šaukštais susmulkinto ledo ir maišykite 10 sekundžių, kol gerai atšals. Netrukdomas pilstymas į senamadišką dvigubą stiklinę. Pamerkite į gėrimą panaudotos kalkių žievelę. Papuoškite mėtos šakele.

Read:Kas Yra Nato

mai tai strain

Liquor.com/Tim Nosog. Mai Tai yra vienas populiariausių Tiki gėrimų pasaulyje. Sudarytas iš romo, apelsinų kiurasao, šviežių laimo sulčių ir orgeat (švelnus migdolų sirupas), jis jau dešimtmečius karaliauja tarp kokteilių mėgėjų ir kokteilių mėgėjų. Jai netgi patiko žvaigždės vaidmuo Elvio filme „Mėlynieji Havajai“.

Mai Tai – Pietų jūrų klasika. Šis klasikinis apelsinų ir ananasų sulčių kokteilis įkvėps jus su šlakeliu romo, grenadino ir laimo. Nesvarbu, ar tai vakarėlis, mergaičių vakaras ar kepsninė – gegužė visada tinkamas metas!

Previous post
Sweet Tai Chi
Next post
Vertimas Iš Anglų Į Lietuvių

Leave a Reply