Lithuanian

Ne Viskas Iskaiciuota Tv3 Play

ne viskas iskaiciuota tv3 play, Karščiausia vasaros laida TV3 ir Go3 – nuotykių realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“, kuriame 4 savaites iš eilės stebėsime 10 projekto dalyvių gyvenimus prabangioje viloje Tenerifėje.

ne viskas iskaiciuota tv3 play tv

Tiesiogiai: Pokalbis su „(Ne) Viskas įskaičiuota“ finalo dalyviais. (Ne) imtinai 2022 m. Interviu su dalyviais. (Ne) Viskas įskaičiuota. Interviu su dalyviais – Pokalbis su Emma ir Medea. 2022. Pokalbis su dalyviais. Interviu su dalyviais – pokalbis su Justinu ir Gabrieliumi.

TV3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ jau artėja prie pabaigos, o įtampa tarp dalyvių auga. Pusfinalyje iškritęs Mata nesulaikė ašarų ir pyko ant už jį balsavusių projekto dalyvių. Paskutiniame atidarymo vakare finalininkai išliejo visas emocijas ir negailėjo neigiamų žodžių Matui.

ne viskas iskaiciuota tv3

Jau šįvakar paaiškės karščiausio vasaros TV3 ir Go3 realybės šou „(NE)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalininkai. Pamatysime 6 žmones, kurie ne tik vienas kitam, bet ir publikai įrodys, kad nusipelnė išlikti iki paskutinės savaitės ir pakovoti dėl pagrindinio prizo.

Karščiausia vasaros premjera per TV3 ir Go3 – nuotykių realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“, kuriame 4 savaites iš eilės stebėsime 10 projekto dalyvių gyvenimus. Prenumerata bus atšaukta birželio mėn. 2023 m. 05 d. Po šios datos Go3 turinys nebebus pasiekiamas, mokėti nereikės

Read:Kas Vyksta Palangoje
Previous post
Tv3 Ne Viskas Iskaiciuota 2023
Next post
Nepatogus Klausimai Su Rolandu 2023

Leave a Reply