Lithuanian

Optikos Pasaulis Kaunas

optikos pasaulis kaunas، Optikos salonas Kaune ️ Pirkite akinių rėmelius, akinius nuo saulės, kontaktinius lęšius ir klausos aparatus iš Kauno regos ir klausos tyrimus kiekvienam Kaune. ★ Moteriški ir vyriški akinių rėmeliai ir akiniai nuo saulės

optikos pasaulis kaunas in a movie

Optometristas ️ Didžiausias optometristų tinklas Lietuvoje Optometristų salonuose Jūsų laukia ne tik regos ir klausos profesionalai, bet ir didelis klausos aparatų, akinių rėmelių, saulės akinių, kontaktinių lęšių, akinių lęšių ir kitų akinių priežiūros priemonių pasirinkimas. Produktai.

Optometristas. Darbo laikas: I-VI 10:00-20:00 VII 10:00-19:00. „Optikos Pasaulis“ yra didžiausias optikos tinklas Lietuvoje, siūlantis itin platų optikos gaminių asortimentą – akinių rėmelius, akinius nuo saulės, kontaktinius lęšiai ir kitos priemonės Akių priežiūrai.

optikos pasaulis kaunas university

„Optikos pasaulis“ – didžiausias optometristų tinklas Lietuvoje. Įmonės salonuose ir parduotuvėse Jūsų laukia patyrę akių priežiūros specialistai, pardavėjai-konsultantai bei gausybė optikos prekių: skaitymo akiniai, akiniai darbui kompiuteriu, akiniai nuo saulės, kontaktiniai lęšiai, spalvoti lęšiai.

Įmonės komunikacija ️ Klientas negali būti patenkintas. Klientas turi būti laimingas! paskambink mums! ★ Optometristas

optikos pasaulis kaunas vilnius

Tel: +370 640 64462. El.paštas: [email protected]. Rodyti žemėlapyje. „Optikos pasaulis“ yra pirmaujantis optikos parduotuvių tinklas Lietuvoje ir siūlo itin platų optikos prekių asortimentą – rėmelius, akinius nuo saulės, kontaktinius lęšius ir kitas prekes.

Read:Aadatein Jaisi Hai Tu Meri

Pasiūlymai klientams ️ Optikos pasaulis salonuose. Bene plačiausias optikos prekių asortimentas (akinių rėmeliai, akiniai nuo saulės ir kt.), klausos aparatai bei paslaugos akių ir klausos priežiūros specialistams ★

Read:Kaip Nustatyti Marsruta Google Maps

kontaktiniai lesiai

Optika (akiniai, akiniai nuo saulės, lęšiai, akių priežiūros specialistai pas optometristus visoje Lietuvoje)

Optikos Pasaulis, UAB 123913733. Lietuvos verslo katalogas. Vertybinių popierių komisija.

Previous post
Ačiū Už Sveikinimus
Next post
Mano Tele2 Saskaita

Leave a Reply