Lithuanian

Regitra Informacija Apie Automobili

regitra informacija apie automobili، Jeigu planuojate įsigyti jau registruotą Lietuvoje automobilį, pasidomėkite, ar jam nėra apribojimų. Pavyzdžiui, jis nebuvo areštuotas ar įkeistas. Įvedę transporto priemonės valstybinį numerį ir (arba) valstybinį numerį / identifikavimo numerį (VIN), pamatysite išsamų jos aprašymą ir taikomus apribojimus:

regitra informacija apie automobili pagal sdk

8700 55151. I-P 8.00-16.45 * Pk 7.30-14.45. * Pirmoji mėnesio. Darbas ketvirtadienį. Laikas nuo 9 val. Skambinkite iš užsienio +370 5210 5164. [email protected]. Akcinė bendrovė „Regitra“. Duomenys apie įmonę yra saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre.

Jei automobilis buvo registruotas neseniai (2-3 metai), skambinkite tel. 8700 55151 (darbo laikas I-P 8.00-16.45, VI 7.30-114.45), taip pat galite rašyti elektroninį laišką paštu [email protected]. Jūsų el. pašto adresas serviso portale radau netikslios informacijos apie savo automobilį.

regitra informacija apie automobili beograd

Filiale reikės pateikti: asmens tapatybės kortelę arba pasą; Jei automobilis buvo modifikuotas neįgaliesiems – jį modifikavusios įmonės pažyma. NB. Galite grąžinti anksčiau išduotus registracijos liudijimus ir/ar nebenaudojamus valstybinius numerius, kurie pasirūpins tinkamu jų sunaikinimu.

Populiariausi 2023 m. naudotų registruotų M1 lengvųjų automobilių prekės ženklai. Mėnuo. Volkswagen. BMW. Audi. opelis. Volvo. sausio mėn. 1538 m.

regitra informacija apie automobili u

Apie parduotą transporto priemonę galite pranešti registrui tiesiogiai internetu. Pardavęs Lietuvoje registruotą transporto priemonę per 15 dienų nuo pardavimo sutarties pasirašymo dienos, pardavėjas privalo pranešti apie savininko (valdytojo) pasikeitimus. Tai įmanoma.

Read:Il Libro Che Vuoi Tu

Informaciją apie dominančią transporto priemonę galima rasti registracijos duomenų bazėje, žinant valstybinį numerį, VIN numerį arba registracijos liudijimo numerį. registracijos duomenų bazė. Konkrečios transporto priemonės techninės apžiūros istoriją galima gauti iš Transexta duomenų bazės.

regitra informacija apie automobili srbija

„Regitra“ patvirtina, kad šiuo metu mūsų šalyje iš viso yra registruoti 463 lengvieji automobiliai, kurių energijos šaltinis yra tik elektra. 216 tokių transporto priemonių priklauso juridiniams asmenims, o 247 – fiziniams asmenims. Nors vargu ar šie skaičiai daro didelį įspūdį, elektromobilių populiarumas dar šiek tiek augs.

Jeigu savo automobilį registravote iki 2014 m., registracijos liudijime nerasite informacijos apie CO2 emisiją. Yra ir kitų alternatyvų. „Duomenys apie transporto priemonių išmetamąsias dujas registre renkami nuo 2011 m. Pagal ES direktyvas, o nuo 2014 m. tai jau įrašyta registracijos liudijime.

regitra informacija apie automobili novi sad

Prekybos ministerijos galiojimas ir data. Ši paslauga suteikia galimybę įsigilinti į dominančios transporto priemonės TA galiojimą ir istoriją nuo 2006 m. Į atitinkamą langelį įvedus transporto priemonės identifikavimo numerį (VIN kodą) arba registracijos liudijimo numerį, TA įraše pateikiami tokie duomenys kaip nurodyta. .

Darbas Lietuvoje. Vieno darbo paieška. Įdarbinimo agentūra. Įdarbinimo paslaugos. Civilinė tarnyba. Profesinis mokymas per Užimtumo tarnybą. individuali veikla. Individuali veikla pagal pažymą. Individuali veikla su darbo pažymėjimu.

Read:Viena Iš Koordinačių

regitra informacija apie automobili sa

„Regitra“ primena svarbiausius dalykus, kuriuos reikia žinoti. Pasibaigus automobilio nuomos terminui, kitaip tariant, kai automobilis yra visiškai apmokėtas ir atitenka naujam savininkui, bankams ar kitoms nuomos įmonėms suteikiama galimybė perleisti nuosavybę.

Patikrinkite VIN: REGITRA. Nemokamas transporto priemonės informacijos patikrinimas yra viena iš valstybės įmonės „Regitra“ paslaugų. Pagrindinę informaciją apie pasirinktos transporto priemonės būklę ir jos galimybes dalyvauti eisme rasite čia. Ankstesnė sistemos versija leido patikrinti bet kokią transporto priemonės informaciją pagal valstybinio numerio numerį.

regitra informacija apie automobili na

Čia yra informacija apie automobilio būklę. Jei VIN kodas buvo rastas registre – paieškos rezultatuose matysite įvestą kėbulo numerį, transporto priemonės markę, variklio numerį, taip pat šalį, kurioje transporto priemonė buvo įtraukta į ieškomų transporto priemonių sąrašą ir inicijavusią organizaciją. paieška.

Trečdalis – būtent tiek procentų šiais metais internetu baigė transporto priemonių registravimo paslaugas. O pranešime spaudai skelbta, kad didėjant poreikiui gauti paslaugas neišeinant iš namų, ypač šiuo laikotarpiu, „daugiau jų keliasi į elektroninę erdvę“.

Read:Kur Korumalı Mevduat Nedir

regitra informacija apie automobili nis

eRegitra – duomenys apie transporto priemonių korteles. kaip atpažinti automobilio savininką pagal automobilio numerį; įrenginio savininko vardas skaičiais; Kaip sužinoti automobilio savininką pagal valstybinius numerius

Atlikdami mokamą CarVertical transporto priemonės apžiūrą VIN, gausite išsamią ataskaitą (pavyzdinę ataskaitą) apie transporto priemonę. Ataskaitoje bus pateikta informacija: techniniai automobilio parametrai, nuvažiuota rida, eismo įvykiai, kokios kėbulo dalys buvo apgadintos bei draudimo bendrovės sumokėtos žalos dydis už remontą.

Previous post
Folio Rugstis Nauda
Next post
Kelionės Draudimas Internetu

Leave a Reply