Lithuanian

Sex On The Beach Receptas

sex on the beach receptas, 51 apžvalga 8 nuotraukos Šis Sex on the Beach receptas yra gaivus degtinės, persikų šnapso, spanguolių ir apelsinų sulčių kokteilis. Jis gali būti patiekiamas ant ledo kaip gėrimas arba filtruojamas į stiklinę ar martinio taurę. Receptas pagal ANG242424 Atnaujintas 2023 m. balandžio 7 d. Paruošimo laikas: 5 minutės Bendras laikas: 5 minutės Porcijos: 1 Ingredientai 1 skysta uncija degtinės

sex on the beach receptas

Apelsinų ir vyšnių griežinėliai, papuošimui. Paimkite uragano taurę arba šventiškesnę aukštą kokteilių taurę ir užpildykite ją ledu. Norėdami pasiekti šią nuostabią saulėlydžio spalvą, pirmiausia įpilkite degtinės, šnapso ir apelsinų sulčių. Pabarstykite spanguolių sultimis. Papuoškite apelsino skiltele, vyšnia ar bet kokiu kitu atogrąžų vaisiu, kurį turite namuose.

Atsipalaiduokite savo kieme su gaiviu Sex on the Beach vaisių kokteiliu! Šiam nesudėtingam vasariško gėrimo receptui reikia tik kelių ingredientų ir jis nukels jus tiesiai į tropikus. Tai puikus kokteilis vasaros vakarėliams, tingioms dienoms ar laimingoms valandoms namuose!

Previous post
Farming Simulator 23 Mobile Download
Next post
Lidl Ne Maisto Prekių Leidinys

Leave a Reply