Lithuanian

Spider Man Across The Spider Verse

spider man across the spider verse, Daugiau teatrų

spider-man: across the spider-verse full movie

Žmogus-voras: per vorą. Milesas Moralesas keliauja po multivisatą ir susitinka su vorų komanda, kuriai pavesta apsaugoti jos egzistavimą. Kai herojai susiginčija, kaip susidoroti su nauja grėsme, Milesas turi iš naujo apibrėžti, ką reiškia būti didvyriu.

Spider-Verse kirtimas būtų laikomas orientyru animacijoje, ir tai pagrįstai. 2023 m. birželio 30 d. | Pilna apžvalga…. Juokinga, nuoširdi ir be galo daug kartų peržiūrima veiksmo komedija, kuri yra tarp.

shameik moore

Žmogus-voras: Across the Spider-Verse yra 2023 m. sukurtas amerikietiškas kompiuterinis superherojų filmas, kuriame vaidina Marvel Comics personažas Milesas Moralesas / Žmogus-voras, kurį prodiusavo Columbia Pictures ir Sony Pictures Animation kartu su Marvel Entertainment, o platina Sony Pictures Releasing.

Žmogus-voras: „Cross-Spider“ aktorius. Shamickas Moore’as kaip Milesas Moralesas. Hailee Steinfeld kaip Gwen Stacy. Issa Rae kaip Jessica Drew. Jake’as Johnsonas kaip Peteris Parkeris. Oscaras Isaacas kaip Miguelis O’Hara Daniel Kaluuya kaip Jason Schwartzman kaip Jonathan Onn. .

spider-man: across the spider-verse free to watch

Milesas Moralesas grįžta kitam Oskaro apdovanojimą pelniusios sagos Spider-Verse skyriui „Žmogus-voras™: Across the Spider-Verse“. Susitikę su Gwen Stacy, draugiška kaimynystė, dirbanti visą darbo dieną, Bruklinietis iškeliauja po multivisatą ir susitinka su Spider Society – žmonių vorų komanda, kuriai pavesta apsaugoti Žmogų-vorą.

Read:Outlook Automatinis Atsakymas

Paskelbta: 2023 m. gegužės 31 d. 6:19. Mileso Moraleso laukia dideli lūkesčiai – tiek jo pasaulio žmonės, kuriuos jam pavesta išgelbėti, tiek mūsų, atsidavusių žiūrovų, šio herojiškumo jauduliui, ir.

soap2day

„Across the Spider-Verse“ tęsiasi praėjus maždaug metams po „Into the Spider-Verse“ įvykių, o Gwen Stacy (Hailee Steinfeld) užsiima savo gimtajame 65-osios Žemės pasaulyje, bandydama apsaugoti savo tėvą.

Po „Across the Spider-Verse“ Milesas Moralesas turi dar vieną patvirtintą tęsinį: „Žmogus-voras: už voro eilėraščio“ (nustatytas kino teatruose 2024 m. kovo 29 d.).

spider-man: across the spider-verse streaming

Vienas didžiausių 2023 m. hitų buvo „Žmogus-voras: per vorą“, kuriame daugelis žiūrovų kelis kartus sugrįžo į kino teatrus pažiūrėti (ir dar kartą peržiūrėti) stulbinančio animacinio filmo.

2023 m. birželio 1 d. „Žmogus-voras: visose vorų eilėse“ NYT kritikų pasirinkimas, kurį režisavo Joaquim Dos Santos, Kemp Powers ir Justin K. Thompson už animaciją, veiksmą, nuotykius, komedijas, šeimą, fantastiką ir mokslinės fantastikos PG.

123movies

Žmogus-voras: Across the Spider-Verse yra didelis, drąsus ir ambicingas filmas. Ilgai lauktas „Žmogus-voras: į vorą“ tęsinys ne tik pasiekia tas pačias vizualines ir pasakojimo aukštumas.

Tėvai turi žinoti, kad „Žmogus-voras: per vorą“ yra labai lauktas 2018 m. puikaus „Žmogus-voras: į vorą“ tęsinys. Veiksmas vyksta praėjus daugiau nei metams po pirmojo filmo įvykių, Milesas Moralesas (įgarsino Shameikas Moore’as) ir Gwen Stacy (Hailee Steinfeld) – šį kartą pagrindinės veikėjos – susižadėjo.

Read:Kur Bri Online

spider-man: across the spider-verse movie for free full movie online

Milesas Moralesas grįžta kitam Oskaro apdovanojimą pelniusios sagos Spider-Verse skyriui „Žmogus-voras™: Across the Spider-Verse“. Susitikęs su Gwen Stacy, jo draugišku, visą darbo dieną dirbančiu Bruklino kaimynystės priešu, jis leidžiasi į multivisatą, kur sutinka žmonių komandą, kuriai pavesta apsaugoti jo egzistavimą. Bet kai herojai susiginčija, kaip susidoroti su nauja grėsme.

Read:Atogražų Augalas Iš Kurio Gaminami Tinklai

Dalyvauja Joaquim Dos Santos (The Legend of Korra ir Voltron: Legendary Defender), Kemp Powers ir Justin K. Thompson (Žmogus-voras: Į vorą eilėraštį).

phimmoi

Daugiau teatrų

Žmogus-voras: per vorą. Milesas Moralesas keliauja po multivisatą ir susitinka su vorų komanda, kuriai pavesta apsaugoti jos egzistavimą. Kai herojai susiginčija, kaip susidoroti su nauja grėsme, Milesas turi iš naujo apibrėžti, ką reiškia būti didvyriu.

Previous post
Killers Of The Flower MoonSex On The Beach Kokteilis
Next post
The Summer I Turned Pretty Season 2

Leave a Reply