Lithuanian

Sveikinimai Su Liepos 6 Diena

sveikinimai su liepos 6 diena, Sveikiname liepos 6-ąją – Valstybės dieną. Liepos 6-ąją švenčiame vieną iškiliausių datų mūsų tautos istorijoje – valstybės – Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Šiandien prisimename garbingą ir šlovingą praeitį, svarbius istorinius įvykius, drąsias savo tautos moteris ir vyrus, ją labai branginame.

sveikinimai su liepos 6 diena 2

Juk taip mūsų mylimai Tėvynei trūksta ramybės, žmonių ir jų supratimo. Liepos 6-osios šventę, atviruką, Mindaugo karūnavimo dieną, liepos 6-ąją, švelniai uždėkime rankas ant širdies, dainuodami kartu jauskime vienybę ir darną.

Visame pasaulyje pasklidę lietuviai tai išreiškia giedodami valstybės himną liepos 6-ąją. Būk su visais – su Lietuva! Sveikiname jus, mieli LUMA nariai Lietuvoje, JAV ir Šveicarijoje, sveikiname gerbiamus LUMA narius, kuriais dr.

liepos 15

Sąrašas vardų, kurių vardadieniai yra švenčiami liepos 6 d. . Sveikiname vardadienį (23) atvirukai vardadieniui; Krikšto sveikinimai (28)

• 2023 liepos 2 d. • Juodojo vandens triušio (katino) metai (iki 2024-09-02). • Sveikiname su vardais: Gantautė, Jotvingas, Jotvingė, Jotvingis, Marijona, Marijonas, Martinijonas, Martis, Martys, • Šiandienos datos faktai • Šiandien klausomės: Lapalux – Without You (TWOS Remix)

sveikinimai su liepos 6 diena 1

Šiandien, liepos 6 d., minint Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną ir Valstybės himną, turime galimybę prisiminti savo ištakas ir įprasminti ilgametes Lietuvos valstybės tradicijas.

Read:Como Conoci A Tu Madre

Sužinokite, kurie vardadieniai yra švenčiami liepos 6 d. Būkite pirmasis, nustebintas gražiu sveikinimu vardadienį!

sveikinimai su liepos 6 diena 5

Sužinokite, kurie vardadieniai yra švenčiami liepos 6 d. Būkite pirmasis, nustebintas gražiu sveikinimu vardadienį! Aritmetika. prašymus. Tai nėra mūsų problema.

Švelniai priglauskime rankas prie širdies, dainoje kartu jauskime vienybę ir harmoniją. Juk taip mūsų mylimai Tėvynei trūksta ramybės, žmogaus ir supratimo. Liepos 6-osios šventės proga – Mindaugo karūnavimo atvirukas,

sveikinimai su liepos 6 diena 3

1990 m. spalio 25 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba – reformatų seimas pagal Valstybinių švenčių įstatymą liepos 6-ąją – Mindaugo karūnavimo dieną – paskelbė valstybine švente. [1] Mindago karūnavimas, kaip Europos pripažinimas Lietuvos valstybei, Nepriklausomoje Lietuvoje buvo minimas ir anksčiau.

Šiandien, liepos 6 d., minint Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną ir Valstybės himną, turime galimybę prisiminti savo ištakas ir įprasminti ilgametes Lietuvos valstybės tradicijas.

sveikinimai su liepos 6 diena e

gimtadienio sveikinimai. Laimės ir supratimo jūsų namams. Gyvos, gražios ir nuostabios mintys. Ir viso to linkiu gimtadienio proga! Jei žemėje yra laimė, tegul ji vaikšto šalia tavęs. Jei pasiseks, tegul tave lydi. Jūs negalite pakeisti ar numatyti. Ir būk kuo laimingesnis!

Read:Zalgirio Rungtynes Tiesiogiai Siandien

Su liepos šeštąją – valstybės įkūrimu (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimu) ir Tautos himno švente. Aktuali, informacija, sveikinimai / 2022-07-05 2022-07-05.

sveikinimai su liepos 6 diena 4

Sveikinu jus su Valstybės diena! Liepos 6-oji leidžia permąstyti Lietuvos ištakas – lemtingą akimirką, kai įsibėgėjo mūsų bendros istorijos tėkmė. Kartu su karaliumi Mindogu ėjome taku, kurį pirmą kartą pasirinkome įžengę į Vakarus. Užaugę ir subrendę Europos šalių šeimoje, išliekame atviri.

Eilėraščiai apie angelus… Mes patys susikūrėme ir visada žudome, bet angelai pasilieka ir slepiasi naktį – o dabar mes patys jų bijome. Elektroninės atvirutės Kovo 11-ajai … Gražios elektroninės atvirutės Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės dienai, sveikinkite ir priminkite draugus istorines datas 🙂

Read:Panorama Darbo Laikas Liepos 6

sveikinimai su liepos 6 diena na

04.04-04.06 – Balandžio 4-6 (šventė – Pirmadienis – Antroji Velykų diena) 05.01-05.03 – Gegužės 1-3 (šventė – Penktadienis – Tarptautinė darbo diena) 07.04-07.06 – 4- d. (šventė – pirmadienis – teigia) Jeigu šventės sutampa su savaitgaliu, tai.

Sveikiname liepos 6-ąją – Valstybės dieną. Liepos 6-ąją švenčiame vieną iškiliausių datų mūsų tautos istorijoje – valstybės – Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Šiandien prisimename garbingą ir šlovingą praeitį, svarbius istorinius įvykius, drąsias savo tautos moteris ir vyrus, ją labai branginame.

Previous post
Sveikinimai Su Mindaugo Vardo Diena
Next post
Užkliuvai Man Už Širdies Žodžiai

Leave a Reply