Lithuanian

Tv3 Ne Viskas Iskaiciuota 2023

tv3 ne viskas iskaiciuota 2023, Antrasis sezonas | 2023 | 16+.

tv3 ne viskas iskaiciuota 2023 tv

TV3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ jau artėja prie pabaigos, o įtampa tarp dalyvių auga. Pusfinalyje iškritęs Mata nesulaikė ašarų ir pyko ant už jį balsavusių projekto dalyvių. Paskutinį šou atidarymo vakarą finalininkai išreiškia savo jausmus ir negaili neigiamų žodžių Matai.

Trumpas turinys iš nuotykių realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“. Melas bus atšauktas. 2023 m. 3 d. „Go3“ turinys nebebus pasiekiamas po šios datos ir nereikės mokėti pratęsimo prenumeratos

ne viskas iskaiciuota tv3

TV3 ir Go3 realybės šou „(NE)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ siužetai viloje nesibaigia iki praėjusios savaitės, o kai paaiškėjo, kas tapo finalininkais, jų buvo tik tiek daugiau. Po pusfinalio pasipylė ne tik ašaros, bet ir skaudūs žodžiai vienas kito atžvilgiu – ar viloje vis dar galima kuo nors pasitikėti? …

Atpažinimo tikslais aktyviai ištirkite įrenginio charakteristikas. Išsaugokite ir (arba) gaukite informaciją įrenginyje. Skelbimai ir suasmenintas turinys, skelbimų ir turinio įvertinimas, auditorijos įžvalgos ir produktų kūrimas. Partnerių (tiekėjų) sąrašas. Aš sutinku.

tv3 ne viskas iskaiciuota 2023 e

Įvyko klaida ir mes negalėjome įvykdyti jūsų užklausos. Bandyk iš naujo. Pagrindinis puslapis. Apie Go3 Turite kuponą? Kontaktai padeda. Slapukų politika. Filmai, sporto serialai, filmų nuoma. lietuvių romantinė komedija. Pramoginiai dokumentiniai filmai vaikams Lietuvoje Sportas.

Read:Norfa Vaistine Darbo Laikas

Melas bus atšauktas. 2023 m. 03 d. Po šios datos Go3 turinys nebebus pasiekiamas, mokėti nereikės

tv3 ne viskas iskaiciuota 2023 schedule

Rodyti viską (ne) viskas įskaičiuota 2023 m. Naujos 30 serijos (ne) viskas įskaičiuota 2023 S02E30 | 19 min. Nauja 29 serija (ne) Visapusiška 2023 m. S02E29 | 25 minutės 28 () serija įtraukta S02E28 | 20 minučių 27 () serija įtraukta S02E27 | 24 min. 26 () serija, įskaitant S02E26 | 19 minučių, 25 serija

Šį ketvirtadienį įvyks TV3 ir Go3 realybės šou „(NE)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalas! Po mėnesio, kupino smagių, alinančių užduočių, draugysčių, dramos ir romantiškų jausmų, trys stipriausi dalyviai – Jovita, Livius ir Ostoja – susitiks kovoje dėl metų nugalėtojo prizo.

tv3 ne viskas iskaiciuota 2023 2

Melas bus atšauktas. 2023 m. 03 d. Po šios datos Go3 turinys nebebus pasiekiamas, mokėti nereikės. Atnaujinkite prenumeratą. HBO (NE) VISKAS ĮSKAIČIUOTA Tiesioginė TV serialas Originalus turinys Sportas Setanta Sports Rental Discovery + Paramount +. Apie „Go3“ Pagalba Kontaktai.

2023-06-27 14:36 ​​TV3 ir Go3 karščiausio vasaros realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“ finalininkai bus paskelbti jau šį vakarą. Pamatysime 6 žmones, kurie ne tik vienas kitam, bet ir publikai įrodys, kad nusipelnė išlikti iki paskutinės savaitės ir pakovoti dėl pagrindinio prizo. Tačiau finale pamatysime tik tris stipriausius – kas jais taps?

Read:Tai Mano Gyvenimas 4 Sezonas

tv3 ne viskas iskaiciuota 2023 free

ne viskas. 7154 patinka · 22 kalba apie tai. Palaikykite savo mėgstamą dalyvį https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota Žiūrėkite realybės šou 24/7 per Go3.

Šį ketvirtadienį įvyks TV3 ir Go3 realybės šou „(NE)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalas! Po mėnesio, kupino smagių, alinančių užduočių, draugysčių, dramos ir romantiškų jausmų, trys stipriausi dalyviai – Jovita, Livius ir Ostoja – susitiks kovoje dėl metų nugalėtojo prizo. Ir tik publika nusprendžia, kas bus geriausias!

tv3 ne viskas iskaiciuota 2023 3

Karščiausia vasaros premjera per TV3 ir Go3 – nuotykių realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“, kuriame 4 savaites iš eilės stebėsime 10 projekto dalyvių gyvenimus. Prenumerata bus atšaukta birželio mėn. 05, Go3 turinys po šios datos nebebus pasiekiamas ir mokėti nereikia

Read:Lidl Ne Maisto Prekių Leidinys

TV3 vaizdas / „(Ne) viskas įskaičiuota“ Finalininkai Jovita, Ostoja ir Livius „Šis projektas man atnešė tiek daug – gražiausią draugystę tiek laimėje, tiek nelaimėje su Jovita ir Karolina, įveikiau kompleksus ir baimę tai, ką Austėja pasakė, yra žmonės, kurie galvoja, kad jie svarstys, kokią nuomonę susidarys“.

tv3 ne viskas iskaiciuota 2023 7

tv3 Viskas neįskaičiuota TV3 ir Go3 didžiausios vasaros naujienos – realybės šou (ne) Viskas įskaičiuota – prasideda šiandien! Dešimt išrinktųjų šiandien atsisveikins su visuomene iš prabangios vilos Tenerifėje, kur mėgausis nesibaigiančiais vakarėliais, susiras naujų draugų ir tikisi patirti tai, kas geriausia iš savo gyvenimo.

Antrasis sezonas | 2023 | 16+.

Previous post
Tv3 Ne Viskas Iskaiciuota Balsavimas
Next post
Ne Viskas Iskaiciuota Tv3 Play

Leave a Reply