Lithuanian

Tv3 Ne Viskas Iskaiciuota Balsavimas

tv3 ne viskas iskaiciuota balsavimas, TV3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ jau artėja prie pabaigos, o įtampa tarp dalyvių auga. Pusfinalyje iškritęs Mata nesulaikė ašarų ir pyko ant už jį balsavusių projekto dalyvių. Baigiamąjį laidos atidarymo vakarą finalininkai išsakė savo jausmus ir negailėjo neigiamų žodžių apie Matą.

tv3 ne viskas iskaiciuota balsavimas 1

Realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“ ir vėl pakvies 10 patraukliausių, charizmatiškiausių, o kartais ir įdomiausių jaunuolių į pasakiškai gražią vilą Ispanijos pietuose. 5 merginos ir 5 vaikinai ketina čia gyventi kartu mėnesį.

Paskutiniame balsavimo etape už vieną ar kelis dalyvius per dieną galima atiduoti ne daugiau kaip 5 balsus. “. Išvakarės. Pagal įkėlimo datą. Įkėlimo data pagal populiarumą. Balsuokite už savo mėgstamiausią dalyvį! Konkursas baigėsi. medus.

ne viskas iskaiciuota tv3

Pokalbis su dalyviais – Pokalbis su Meda ir Antanu. (Ne) imtinai 2022 m. Interviu su dalyviais. (Ne) Viskas įskaičiuota. Kaip Ewai ir Justinui sekasi saulėtoje Tenerifėje? (Ne) imtinai 2022 m. Interviu su dalyviais. PIRMAS INTERVIU SU DALYVIAIS „( ) ĮTRAUKTA“. Jonas ir Gabrielius studijoje.

Paaiškėjo, kas paliko realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“: trys dalyviai turėjo atsisveikinti su projektu. Meda laimėjo didelio populiarumo sulaukusį realybės šou. Būtent ji sulaukė didžiausio tv3.lt naujienų portalo žiūrovų palaikymo.

Read:Tu School Uniform

tv3 ne viskas iskaiciuota balsavimas 2

Karščiausia vasaros premjera per TV3 ir Go3 – nuotykių realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“, kuriame 4 savaites iš eilės stebėsime 10 projekto dalyvių gyvenimus. Prenumerata bus atšaukta birželio mėn. 2023 m. 05 d. Po šios datos Go3 turinys nebebus pasiekiamas, mokėti nereikės

ne viskas. 7154 patinka · 22 kalba apie tai. Palaikykite savo mėgstamą dalyvį https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota Žiūrėkite realybės šou 24/7 per Go3.

tv3 ne viskas iskaiciuota balsavimas na

Vykdami į Tenerifę, dešimt išrinktųjų nieko nežinojo apie šio realybės šou idėją – nei kas jų laukia, nei čia galios taisyklės. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad viskas čia turi savo kainą! Netrukus tai atskleidė vilos savininkai, dabar realybės šou ekspertai Žygymantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė.

O realybės šou kainos labai skiriasi nuo to, kokios būtų realiame gyvenime. Štai, pavyzdžiui, vien dantų šepetėlis kainuoja 50 eurų! Iššūkis realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“ dalyviams: slapta misija sukėlė ginčą. Visi 10 dalyvių įpratę gyventi kitaip, o pinigus leidžia taip, kaip nori.

tv3 ne viskas iskaiciuota balsavimas 3

Tačiau netrukus paaiškėjo, kad viskas čia turi savo kainą! Netrukus realybės šou ekspertais Žygymantu Petkumi ir Gabija Radžiūnaite tapę vilos savininkai atskleidė, kad nuo pirmos dienos iki projekto pabaigos dalyviai gaus ribotą pinigų sumą, vadinamą priziniu fondu – 30 tūkst. eurų. Tai dalyvių pinigai.

Read:Vertimas Is Lietuviu I Anglu Kalba Nemokamai

Atskleidė „(ne) viskas įskaičiuota“ paslaptis: atskleidė realybės šou vedėjai. Intriga po intrigos – būtent taip galima pavadinti šį staigmenų kupiną vakarą TV3 eteryje. Kol ištikimiausi televizijos gerbėjai nekantravo sužinoti, kas taps šio sezono „Lituvos talentų“ nugalėtoju, susirinkusiems rodė vedėjai.

tv3 ne viskas iskaiciuota balsavimas 7

2023.03.17 | 20 sekundžių. Dalyvaukite realybės šou „(Ne) Viskas įskaičiuota“ – užpildykite anketą jau dabar!

**Dauguma TV kanalų turi archyvavimo funkciją, bet ne visi (MTV Hits, MyHits neturi archyvo). ***Atskirai galite užsisakyti „Discovery+“ ir turinį suaugusiesiems su bet kuriuo planu. Jei planas „Įtraukta“ buvo užsakytas nuo 2021-06-01, „Atrask + turinys“ priklauso planui „Įtraukta“.

tv3 ne viskas iskaiciuota balsavimas 4

Įvyko klaida ir mes negalėjome įvykdyti jūsų užklausos. Bandyk iš naujo. Pagrindinis puslapis. Apie Go3 Turite kuponą? Kontaktai padeda. Slapukų politika. Filmai, sporto serialai, filmų nuoma. lietuvių romantinė komedija. Pramoginiai dokumentiniai filmai vaikams Lietuvoje Sportas.

Mėnesį trukęs realybės šou „(Neįtraukta)“, džiuginęs nuotraukomis iš karštosios Ispanijos ir savo dalyviams bei žiūrovams padovanojęs daug įvairių nuostabių emocijų, ketvirtadienį atėjo į finišą. Tiesioginės transliacijos metu žiūrovai išrinko antrojo sezono nugalėtoją.

Read:Ar Galima Nutraukti 2 Pakopos Pensija

tv3 ne viskas iskaiciuota balsavimas 5

Šį ketvirtadienį įvyks TV3 ir Go3 realybės šou „(NE)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalas! Po mėnesio, kupino smagių, alinančių užduočių, draugysčių, dramos ir romantiškų jausmų, trys stipriausi dalyviai – Jovita, Livius ir Ostoja – susitiks kovoje dėl metų nugalėtojo prizo. Ir tik publika nusprendžia, kas bus geriausias!

TV3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ jau artėja prie pabaigos, o įtampa tarp dalyvių auga. Pusfinalyje iškritęs Mata nesulaikė ašarų ir pyko ant už jį balsavusių projekto dalyvių. Baigiamąjį laidos atidarymo vakarą finalininkai išsakė savo jausmus ir negailėjo neigiamų žodžių apie Matą.

Previous post
Tv3 Ne Viskas Iskaiciuota 2023 Balsavimas
Next post
Tv3 Ne Viskas Iskaiciuota 2023

Leave a Reply