Lithuanian

Vertejas Lietuviu Ispanu Kalba

vertejas lietuviu ispanu kalba، Nemokama „Google“ paslauga intuityviai verčia žodžius, frazes ir tinklalapius iš anglų į anglų kalbą. į daugiau nei 100 kitų kalbų ir atvirkščiai.

vertejas lietuviu ispanu kalba 7

Lietuvių – graikų vertėjas. Vertėjas iš Lietuvos – Haitis. Lietuvių – hebrajų kalbos vertėjas. Lietuvių – hindi vertėjas. Lietuvių – hmongų vertėjas. Lietuvių – indoneziečių vertėjas. Ispanų-lietuvių kalbų vertėjas. lietuvių – italų – japonų

Nemokamai siūloma „Google“ paslauga akimirksniu išverčia žodžius, frazes ir tinklalapius iš anglų kalbos į daugiau nei 100 kitų kalbų.

vertejas lietuviu ispanu kalba 8

Supraskite visą pasaulį ir bendraukite įvairiomis kalbomis naudodami „Google“ vertėją. Verskite tekstą, kalbą, vaizdus, ​​dokumentus, svetaines ir daugiau įvairiuose įrenginiuose.

vertimus taip pat lengvai, kaip naršote internete. “Google” vertėjo komanda. Šis plėtinys prideda mygtuką prie jūsų naršyklės įrankių juostos. Spustelėkite Vertimo piktogramą, kai norite išversti puslapį, kuriame lankotės. Plėtinys taip pat automatiškai nustato, ar puslapio, kuriame lankotės, kalba skiriasi nuo jūsų naudojamos kalbos.

vertejas lietuviu ispanu kalba 5

Ispanų-lietuvių kalbų vertėjas, laisvo teksto vertimas iš ispanų į lietuvių kalbą.

Versti tekstą iš ispanų į lietuvių kalbą. Kaip naudojate vertimą? Pasirinkite vertimo kalbas (pvz.: ispanų – lietuvių) Įveskite žodį, frazę ar sakinį, kurį norite išversti

Read:Kaunas Gyventojų Skaičius

vertejas lietuviu ispanu kalba 9

Versti tekstą iš lietuvių į ispanų kalbą. Kaip naudojate vertimą? Pasirinkite vertimo kalbas (pvz.: lietuvių – ispanų) Įveskite žodį, frazę ar sakinį, kurį norite išversti

Spustelėkite Vertimo piktogramą, kai norite išversti puslapį, kuriame lankotės. Plėtinys taip pat automatiškai nustato, ar puslapio, kuriame lankotės, kalba skiriasi nuo kalbos, kurią naudojate savo sąsajai. Jei taip, puslapio viršuje atsiras reklamjuostė. Norėdami gauti visus failus, spustelėkite reklamjuostės mygtuką „Sudaryti“.

vertejas lietuviu ispanu kalba 6

Supraskite visą pasaulį ir bendraukite įvairiomis kalbomis naudodami „Google“ vertėją. Verskite tekstą, kalbą, vaizdus, ​​dokumentus, svetaines ir daugiau įvairiuose įrenginiuose.

Read:Kas Vyksta Klaipeda

Kalbas lt (LIETUVA) ir es (ISPANŲ) galima sukeisti. Tiksliausias ir patogiausias nemokamas teksto vertimas sakiniais ispanų kalba [Meksikoje, Ispanijoje, Argentinoje, Kolumbijoje ir dar 41 šalyje] / lietuvių [Lietuvoje, tautinės mažumos Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje, JAV, JK, Airijoje, Kanadoje, Rusija.

Previous post
Vertimas Is Lietuviu I Anglu Kalba Nemokamai
Next post
Zarasų Apžvalgos Bokštas

Leave a Reply