Lithuanian

Vertejas Lietuvių Rusų Kalba

vertejas lietuvių rusų kalba، Nemokama „Google“ paslauga intuityviai verčia žodžius, frazes ir tinklalapius iš anglų į anglų kalbą. į daugiau nei 100 kitų kalbų ir atvirkščiai.

vertejas lietuvių rusų kalba 7

Nemokamai siūloma „Google“ paslauga akimirksniu išverčia žodžius, frazes ir tinklalapius iš anglų kalbos į daugiau nei 100 kitų kalbų.

lietuvių-rusų vertėjas. Išverskite lietuvių kalbą į rusų kalbą, automatinis vertėjas žodžius, frazes ir pilnus tekstus išvers į rusų kalbą nemokamai.

vertejas lietuvių rusų kalba 8

Iki šiol angliškasis „Rytų blokas“ privertė save suvokti nuo Karlovi Varų, praeityje Sachalino nuo Brano Josefo žemės iki Afganistano. Rusų kalba rašoma kirilica (Cyrillica), kuri buvo supaprastinta dar 1917 m., kai reikėjo atgaline data išnaikinti neraštingumą. Be rašymo, saugokitės minkštų ir kietų raidžių.

Supraskite visą pasaulį ir bendraukite įvairiomis kalbomis naudodami „Google“ vertėją. Verskite tekstą, kalbą, vaizdus, ​​dokumentus, svetaines ir daugiau įvairiuose įrenginiuose.

vertejas lietuvių rusų kalba 5

Šis vertėjas leidžia išversti tekstą į daugiau nei 50 kalbų. Visiškai nemokamas teksto vertimas į anglų, lietuvių, rusų ir kitas kalbas.

Versti tekstą iš rusų į lietuvių kalbą. Kaip naudojate vertimą? Pasirinkite vertimo kalbas (pvz.: rusų – lietuvių) Įveskite žodį, frazę ar sakinį, kurį norite išversti; Spustelėkite “Versti”

Read:Killers Of The Flower MoonSex On The Beach Kokteilis

vertejas lietuvių rusų kalba 9

Antrasis rusų-lietuvių kalbų vertėjas internete. Rusų-lietuvių kalbų vertėjui įveskite tekstą viršutinėje redagavimo formoje ir spustelėkite mygtuką „Versti“. Apatiniame redagavimo lange tekstas bus išverstas į vokiečių kalbą. Šis vertėjas apriboja vieno teksto vertimą iki 1000 simbolių.

Vertėjas yra lengvai naudojamoje platformoje, kuri leidžia lengvai išversti tekstą į daugiau nei 50 kalbų. Norėdami išversti tekstą, turite pasirinkti pradžios ir pabaigos kalbas, įvesti tekstą ir spustelėti vertimo mygtuką. Tekstas bus automatiškai išverstas į pasirinktą kalbą. Vertimas gali būti.

vertejas lietuvių rusų kalba 6

Lietuviu-rusu zodynas. Išsamus lietuvių-rusų kalbų žodynas, kuriame rasite vertimą iš lietuvių į rusų kalbą su paaiškinimais ir giminingų žodžių bei frazių deriniais. Naudokite aukščiau esantį teksto lauką, kad išverstumėte frazes ir žodžius iš žodyne esančios kalbos.

Read:Iš Lėto Leidžiasi Saulė Žodžiai

Rusų-lietuvių kalbų kontekstiniai vertimai, verčiami sakiniai. Unikalūs Glosbe žodynai. Glosbe galite pasitikrinti ne tik rusų ar lietuvių vertimus. Taip pat pateikiame naudojimo pavyzdžių, rodančių daugybę išverstų sakinių. Galite matyti ne tik ieškomos frazės vertimą, bet ir tai, kaip ji verčiama priklausomai nuo konteksto.

Previous post
Batuotas Katinas Pūkis Paskutinis Noras
Next post
Finikiečių Įkurtas Miestas Valstybė

Leave a Reply