Lithuanian

Zalgirio Rungtynes Tiesiogiai Siandien

zalgirio rungtynes tiesiogiai siandien، Karaliaus Mindaugo pr. Karaliaus Mindaugo pr. 50, LT-44334, Kaunas, Lietuva. +370 37452 459. +370616 44448 (Žalgirio bilietai) [email protected].

zalgirio rungtynes tiesiogiai siandien internetu

„Žalgirio“ rungtynės tiesiogiai „Facebook“.

Analitines laidas rengiantis „Žalgiris TV“ internetinis kanalas prieš Eurolygos rungtynes ​​siūlo dar vieną naujovę – tiesiogines transliacijas su pašnekovais tiesiai iš „Algirio“ arenos. Eurolygos dienomis varžovai ir krepšinio ekspertai savo įžvalgomis dalinsis su interneto lankytojais.

zalgiris tiesiogiai

„Žalgiris“ gyvai. Kauno „Žalgirio“ rungtynės Lietuvoje kelia didžiausią susidomėjimą, o šiandien „Žalgirio“ žaidimą galima rasti tiesiogiai Lietuvos lažybų bankuose Betsafe, 7Bet ir OptiBet. Krepšinio transliacijas galite žiūrėti ir kitais būdais, apie tai netrukus pakalbėsime.

apie mus; Reklama; Privatumo politika © Visos teisės saugomos. paštas El. paštas [email protected] Kopijuoti ir platinti BasketNews.lt skelbiamą informaciją be.

lrt tiesiogiai

turinys. 1. Kaunas Algiers rungtynės: Tiesioginė transliacija. 2. „Žalgiris“ varžosi tiesiogiai su lažybų bendrovėmis. 3. Kauno Alžyras: Lažybos ir lažybos gyvai. 4. Žalgirio krepšinio tvarkaraštis: Eurolyga ir LKL Online.

Į Kiprą vykstantys žalgiriečiai dalyvaus Eurolygos keturių komandų turnyre. 3. Sportas 2023-06-28 20:42.

Previous post
Tv3.Lt Tiesiogiai Zinios
Next post
Smiltynes Perkela Tiesiogiai

Leave a Reply