Lithuanian

Žalias Namas Palanga

žalias namas palanga، Modernūs „Žalias namo“ apartamentai įsikūrę Palangos centre, už 400 metrų nuo Baltijos jūros. Visuose kambariuose yra nemokamas belaidis internetas ir kabelinė televizija. „Žalias namas“ siūlomi elegantiško interjero numeriai. Kiekviename kambaryje yra šaldytuvas ir vonios kambarys. Daugelyje jų yra svetainė.

žalias namas palanga su

šildymas. Modernus viešbutis „alias namas“ įsikūręs Palangos centre, 400 metrų nuo Baltijos jūros. Visuose kambariuose yra nemokamas belaidis internetas ir kabelinė televizija. Svečiams siūloma apsistoti elegantiškai įrengtuose kambariuose.

„Žalias namas“ – modernus skandinaviško stiliaus namas, patogiai įsikūręs Palangos centre, 400 metrų nuo Baltijos jūros. Klientams siūlomi elegantiškai įrengti standartiniai dviviečiai kambariai, dviejų miegamųjų šeimyniniai apartamentai, liukso klasės apartamentai ir šeimyniniai apartamentai su virtuvėlėmis.

žalias namas palanga spa

Modernūs „Žalias namo“ apartamentai įsikūrę Palangos centre, už 400 metrų nuo Baltijos jūros. Visuose kambariuose yra nemokamas belaidis internetas ir kabelinė televizija. Numeriai yra elegantiškai dekoruoti. Visuose kambariuose yra šaldytuvai ir vonios kambariai. Daugelyje jų yra svetainė.

Žaliasis namas, Palanga. 508 patinka · 42 buvo čia. nauja idėja! Nauja virtuvė!

žalias namas palanga airport

Paslauga 4.4. Vertė yra 3,5. Žalias Namas yra puikus pasirinkimas keliautojams, besilankantiems Palangoje, siūlančiu daug naudingų patogumų, skirtų jūsų viešnagei pagerinti. „Žalias namas“ yra užeiga, kurioje siūlomi kambariai su šaldytuvais. Viešnagės metu nesunku palaikyti ryšį, nes svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Be to, svečiai gali mėgautis baseinu ir kepsnine.

Read:Ką Pamatyti Liepojoje

Knyga Žalias namas (3 žvaigždutės) Palangoje, Lietuva. Viešbutis yra 2 km nuo centro. Perskaitykite daugiau nei 100 atsiliepimų ir išsirinkite kambarį su viešbučių planeta. Peržiūrėkite daugybę apgyvendinimo galimybių už mažiausią kainą.

žalias namas palanga t

„Žalias namas“ – tai modernūs apartamentai, įsikūrę Palangos centre, už 400 metrų nuo Baltijos jūros. Visuose kambariuose yra nemokamas belaidis internetas ir kabelinė televizija.

Read:Tu Hi To Mujhe Kya Chahiye Lyrics

alias namas dabartinės kainos, prieinamumas, nuotraukos, apžvalgos ir geriausios kainos garantija. Žalias namas modernūs apartamentai įsikūrę Palangos centre, 400 metrų nuo Baltijos jūros, užsakyti internetu

Previous post
Namas Ežero Dugne
Next post
Draugas Lt Žaidimai

Leave a Reply